Ubisoft, Assassin’s Creed Nexus VR’ı Duyurdu

Ubisoft , serinin ilk VR oyunu olan ve bu tatilde Quest 2 ve Quest Pro'da (ve muhtemelen Quest 3'te) piyasaya sürülmesi planlanan Assassin's Creed Nexus VR'ı nihayet resmi olarak duyurdu.

1 dakika, Okuma Süresi

Ubisoft çevrimiçi gösterimi sırasında, şirket Assassin’s Creed Nexus VR’ı tam olarak duyurdu, ancak şu an için videoya aldığımız oyunun tek görüntüsü bir “CGI duyuru fragmanı”:

Fragman, Ubisoft’un sunmaya çalıştığı oyun hakkında fikir veriyor ve oyunculara gizlilik, parkur ve tabii ki savaş tadı vermeyi vaat ediyor. Stüdyo, oyuncuların, çeşitli yerler ve zaman dilimleri arasında zıplayan oyunculara sahip olacak olan franchise’dan Ezio, Kassandra ve Connor’dan üç farklı tanınmış suikastçıda yaşayacağını söylüyor.

Fragman tamamen CGI olsa da Ubisoft, Quest 2’deki görselleri temsil ettiği varsayıldığında oldukça etkileyici olan oyunun ilk ekran görüntülerini ortaya çıkardı.

Henüz Assassin’s Creed Nexus VR hakkında , Quest 2 ve Quest Pro’da “bu tatilde” bir çıkış tarihinin olacağı dışında pek bir şey bilmiyoruz. Oyunun, aynı zamanda Quest 3 sanal gerçeklik gözlüğü için destekleneceğini düşünüyoruz. Assassin’s Creed Nexus VR’nin Meta’nın sanal gerçeklik gözlüklerine özel olması bekleniyor.

Ubisoft’un, direklerden sallanma da dahil olmak üzere önemli hareket nöbetleri içeren duyuru fragmanında gösterilen deneyimi rahat, eğlenceli ve VR’ye özgü bir şekilde nasıl sunacağı hakkında daha fazla bilgi edinmek için can atacağız. Eğer ilgileniyorsanız, oyun artık Quest mağazasında istek listesine ekleyebilirsiniz.

Yorum yazın

TeknoVR