The Walking Dead: Saints & Sinners 50 milyon dolar kazancı geçti

1 dakika, Okuma Süresi

VR oyun geliştirmede para yok demeyin. Skydance Interactive, hit olan zombi öldürme macerası The Walking Dead: Saints & Sinners (2020)’nin desteklenen tüm platformlarda toplamda 50 milyon dolarlık kazanç barajını geçtiğini duyurdu.

The Walking Dead: Saints & Sinners  ilk olarak Ocak 2020’nin sonlarında PC VR gözlüklerinde piyasaya sürüldü ve cesur fizik tabanlı dövüşü ve sürükleyici zombi öldürme eylemiyle güzel beğeni topladı. Aynı yıl içinde PSVR ve Oculus Quest platformuna gelen oyun, daha sonra ilk yıl dönümünü Ocak 2021’de 29 milyon dolarlık gelir barajını geçtiğini açıklayarak kutladı.

O zamandan beri, geliştiriciler Skydance Interactive, oyunun ilk yıl gelirini neredeyse iki katına çıkardıklarını duyurdular ve bunun şüphesiz Ekim 2020’de gelen Oculus Quest 2 başlığının devam eden başarısıyla büyük ilgisi oldu.

The Walking Dead: Saints & Sinners. Son derece sürükleyici içeriği, gerçekten ürkütücü bir gerçekçilik düzeyine odaklanıyor ve parçalanmış bir New Orleans’ın karanlık, kıyamet sonrası koğuşlarını dolduran izler ile  zombi (ve insan çeteleri) ordularına direnmek için gerekli tüm araçları sağlıyor. Bazı açık dünya unsurlarına sahip, biraz indirgenmiş bir RPG’ye benziyor ve her şeyin ne kadar gerçek anlamda VR için yapıldığını takdir etmeye değer.

Yorum yazın

TeknoVR