Star Wars: Tales From The Galaxy’s Edge, Son Bölüm Sonbaharda

Oculus Quest başlıklarında piyasaya sürülmesinden yaklaşık bir yıl sonra, Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge bu Sonbaharda yepyeni bir bilim kurgu macerasıyla geri dönüyor.

2 Okuma Süresi

Geliştirici ILMxLAB ( Vader Immortal: A Star Wars VR Series ) tarafından bize sunulan Star Wars: Tales from the Galaxy’s Edge ile geminiz bir Guavialı Ölüm tarafından kuşatıldıktan sonra yabancı bir gezegende mahsur kalan bir droid tamir teknisyeni rolünü üstlenmenizi sağlıyor. Çarpışmadan kısa bir süre sonra, Seezelslak (Bobby Moynihan) adlı arkadaş canlısı bir Azumel barmeni tarafından işletilen bir su barına rastlayacaksınız.

Black Spire Outpost’un eteklerini keşfederken, ayrıca sizi Star Wars zaman çizelgesinde taşıyan efsanevi hikayeleri hatırlayan Seezelslak’ı da dinleyebilirsiniz.

star wars tales from the galaxys edge son bolum sonbaharda starwarslastcall 1 scaled

İkinci bölüm, Son Çağrı, Dok-Ondar (Cory Rouse) adına kayıp bir eseri aramak için Dış Halka’yı keşfederken başka bir bilim kurgu macerası turu için sizi Batuu gezegenine geri götürüyor. Neyse ki, arayışınızda yalnız olmayacaksınız.

Görevinizde size eşlik edecek, değerli eserleri karanlık koleksiyonculardan koruma tutkusuna sahip deneyimli bir hazine avcısı olan Lens Kamo (Karla Crome) olacak. Buna zengin bir sanayici olan Baron Attsmun (Mark Rolston) ve gizemli eseri arayan diğer kötü adamlarda dahil.

Star Wars: Tales from the Galaxy’s EdgeOculus Quest ve Oculus Quest 2 için 24,99 dolar fiyatla satışa sunulduLast Call bu sonbaharda ücretli olarak indirilebilecek. Henüz resmi bir fiyat veya çıkış tarihi hakkında resmi bir açıklama yok.

Yorum yazın

TeknoVR