SPARK Artırılmış Gerçeklik, AR Bowlingin Geleceği Olabilir

2 dakika, Okuma Süresi

SPARK AR bowling. Son birkaç yılda yüksek teknolojili bowling deneyimlerimizi gördük, ancak SPARK Artırılmış Gerçeklik Bowlingi gibisi yok. Şu anda belirli Stars and Strikes mekanlarında mevcut olan bu türünün tek örneği sürükleyici spor deneyimi, bowlinginize gerçek zamanlı olarak tepki veren AR ile geliştirilmiş bowling kulvarlarına sahip.

Bu yeni nesil bowling parkurlarının her biri, siz bowling oynarken çeşitli ilgi çekici görseller yansıtan etkileşimli bir ekrana sahip. Klasik sokaklarda bowling ekranınızdaki temayı nasıl seçebileceğinize benzer şekilde, SPARK Artırılmış Gerçeklik şeritleri, bazıları mevcut popüler IP’lere dayanan altı benzersiz oyun seçeneği ile birlikte gelir:

  • Angry Birds
  • Boom Bots
  • Creature Feature
  • Pinpix
  • Rival Rumble
  • Spark Experience

Şu anda yalnızca Concord, Kuzey Karolina’daki Stars and Strikes ve Güney Karolina’daki Myrtle Beach’teki 16. şubesini açmayı planlayan Irma, Güney Karolina’da mevcut.

arbowling feature

SPARK Artırılmış Gerçekliğe ek olarak, 52.500 metrekarelik yeni konum, VR oyunları, çok katlı bir lazer etiket arenası, balta fırlatma ve tam hizmet barı ile tamamlanmış 10.000 metrekarelik bir atari salonuna sahip olacak. 24 şeridin tamamında SPARK Artırılmış Gerçeklik desteği bulunacak.

Resmi bir açıklamada, Stars and Strikes’ın yönetici ortağı ve kurucu ortağı Chris Albano, “Myrtle Beach’te hem sakinlerden hem de turistlerden gelen benzersiz eğlence markamıza yönelik talebin farkındayız” dedi. “Bu aileleri göz önünde bulundurarak, Myrtle Beach bölgesine her yaştan konuğun keyfini çıkarabileceği kaliteli bir aile odaklı eğlence markasını getirmekten heyecan duyuyoruz.”

SPARK Artırılmış Gerçeklik hakkında daha fazla bilgi için burayı ziyaret edin.

Yorum yazın

TeknoVR