Solaris Offworld Combat – VR Espor Oyunu

1 dakika, Okuma Süresi

Geleceğin çevrimiçi çok oyunculu VR Espor oyunu Solaris Offworld Combat. Solaris, rekabetçi yoğunluğa odaklanan hızlı tempolu bir 4v4 nişancı oyunudur. Giyin, giriş yap, oyuna başla! Rakiplerinizi ortadan kaldırmak için silahlar ve eşyalar toplayacağınız, koşacağınız, koşacağınız ve arenalarda yolunuzu kaydıracağınız 8 oyunculu bir maça düşmek üzeresiniz. Rakiplerinizi yenmek için ekibinizle koordineli çalışın ve maçı kazanmak için Kontrol Noktasını ele geçirin! Sezon Öncesi özellikleri şunları içerir.

VR Espor Oyunu – Solaris Offworld Combat

Solaris Offworld Combat Oyun Modu: Kontrol Noktası Haritaları: Tarvos Prime, Tarvos Minor, Fury 451, Vortex Prime, Vortex Major, Vortex Küçük Silahlar: Sentinel, Titan, Trident, Cirit Eşyaları: Sağlık, Zırh, Prox Mayınları, Açılabilir Kapak

Görünümler: Takım Elbiseler, Kasklar, Tabancalar Sezon Öncesi antrenmanınıza şimdi başlayın ve hiç vakit kaybetmeden Pro Sezona hazır olacaksınız! Oyuncular geri bildirimde bulunabilir ve oyunun gelişimini doğrudan etkileyebilirler. Yeni kasklar, haritalar, silahlar ve sosyal özellikler dahil olmak üzere sezon güncellemelerini ilk alan siz olun!

Sanal Spor Oyunları – En İyi VR E-Spor Oyunları

Yorum yazın

TeknoVR