Solaris Offworld Combat – VR Esport Oyunu

Geleceğin çeimiçi çok oyunculu Esport’u . Solaris, rekabetçi yoğunluğa odaklanan hızlı tempolu bir 4v4 nişancı oyunudur. Giyin, giriş yap, oyuna başla! Rakiplerinizi ortadan kaldırmak için silahlar ve eşyalar toplayacağınız, koşacağınız, koşacağınız ve arenalarda yolunuzu kaydıracağınız 8 oyunculu bir maça düşmek üzeresiniz. Rakiplerinizi yenmek için ekibinizle koordineli çalışın ve maçı kazanmak için Kontrol Noktasını ele geçirin! Sezon Öncesi özellikleri şunları içerir.

Oyun Modu: Kontrol Noktası Haritaları: Tarvos Prime, Tarvos Minor, Fury 451, Vortex Prime, Vortex Major, Vortex Küçük Silahlar: Sentinel, Titan, Trident, Cirit Eşyaları: Sağlık, Zırh, Prox Mayınları, Açılabilir Kapak

Görünümler: Takım Elbiseler, Kasklar, Tabancalar Sezon Öncesi antrenmanınıza şimdi başlayın ve hiç vakit kaybetmeden Pro Sezona hazır olacaksınız! Oyuncular geri bildirimde bulunabilir ve oyunun gelişimini doğrudan etkileyebilirler. Yeni kasklar, haritalar, silahlar ve sosyal özellikler dahil olmak üzere sezon güncellemelerini ilk alan siz olun!

Benzer İçerikler

BTS, Yeni Müzik Paketi ile Beat Saber da, İşte Fragman

Mina

Medal of Honor: Above and Beyond Gallery Tanıtım Videosu

Sinem ALADAG

VR Korku Oyunları – Sanal Gerçeklik Korku Oyunları

Beren BULUT

Population: One ipuçları

Beren BULUT

Hand Tracking (El izleme) nedir?

Bilal TEMIZ

POPULATION: ONE Quest ve Rift Platformları için Yayınlandı

Mina
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x