Şehir Kurma Oyunu ISLANDERS Önümüzdeki Ay VR’a Geliyor

Eleştirmenlerden Beğeni Alan Şehir Kurma Oyunu 'ISLANDERS' Önümüzdeki Ay VR'a Geliyor

1 dakika, Okuma Süresi

Popüler ada temalı şehir kurma oyunu ISLANDERS (2019) arkasındaki ekipler, önümüzdeki ay özel bir VR sürümü yayınlayacaklarını duyurdu.

Tamamen renkli adalarda şehirler inşa etmeyi konu alan ISLANDERS: VR Edition, orijinal geliştiriciler Coatsink, GrizzlyGames ve Stage Clear Studios tarafından yaratılıyor.

Minimalist strateji oyunu aynı zamanda VR oyunları Shadow Point ve Esper serisiyle tanınan ve Onward ve Jurassic World: Aftermath Collection’ı yayınlayan öncü VR stüdyosu Coatsink tarafından da yayınlanacak.

Stüdyolar Islanders: VR Edition’ı şu şekilde tanımlıyor:

Islanders: VR Edition’da boş bir tuval ve küçük bir dizi minimalist binayla başlarsınız. Amacınız her adayı yaratımlarınızla doldurmak ve zenginleştirmek, ilerledikçe maksimum puana ulaşarak yeni binaların kilidini açmaktır. Puanlar, her binanın dikkatlice yerleştirilmesi, doğal kaynaklara açık erişim sağlanması ve girişin engellenmediğinden emin olmak gibi çevrelerine dikkat edilmesiyle kazanılır.

Islanders: VR Edition, 28 Eylül’de Quest’te başlayacak ve artık %10 indirimle ön siparişe açık. Buradan ön sipariş verebilirsiniz.

Oyun aynı zamanda SteamVR gözlükleri içinde güncellenecek, ancak stüdyolar şu anda Quest dışındaki platformlar için lansman tarihi bilgisini yayınlamadı.

Bu arada, aşağıdaki oynanışın kısa bir kısmına göz atın:

Yorum yazın

TeknoVR