Sanal gerçeklik (VR) Oyun, Waltz of the Wizard 2021 Büyük Güncellemesi

2 dakika, Okuma Süresi

Sanal gerçeklik (VR) Oyun geliştiricisi Aldin, Waltz of the Wizard: Natural Megic için 2021 yılı büyük güncellemesinin tanıtımını yaptı. “Natural Megic” olarak adlandırılan set, yeni konumlar ve daha doğal hissettirmek için yeniden işlenmiş bir büyü yapma sistemi içeriyor. Electronic Entertainment Expo (E3) 2021’i bu hafta başlatmak için yapılan bir dizi VR duyurusunun bir parçası olarak stüdyo, güncellemenin gelecek (Temmuz) ay çıkacağını onayladı.

Sanal gerçeklik (VR) Oyun, Waltz of the Wizard 2021 Büyük Güncellemesi Temmuz’da

sanal gerçeklik (vr) oyun

“Telepath” hareket sistemi gibi önceki güncellemeler kademeli iyileştirmeler eklerken Natural Magic, Aldin’in bugüne kadarki en büyük genişletmesi olacak. Oyuncuların yeni sihir sistemiyle pratik yapıp oynayabileceği huzurlu bir sanal giriş alanından başlayarak, uzaktaki nesneleri toplamak veya yıkıcı saldırılar yapmak için sezgisel kontroller göreceksiniz. Diğer alan, gözlemcilere, zamanı ve mekanı kontrol etmek için sihri kullanan boyutlararası varlıklara ev sahipliği yapan genişleyen bir yer olan Kale olduğu için yararlı olacak.

Bu “Gözlemciler” elbette kötü adamlar ve onlara ulaşmak, oyuncular sihirlerini kullanmak için çeşitli düşmanlarla karşılaşacaklar. Kale ayrıca yararlı olabilecek gizli eserler de barındırıyor. Aynı zamanda, geliştiricinin prosedürel olarak oluşturulan ilk konumu, bu nedenle her geçiş biraz farklı olacak.

Waltz of the Wizard: Natural Magic, oyuncuların seslerin, düşmanlara saldırmak için sihirli bir ses dalgasına dönüştüren mikrofon girişi, çıkarılabilir vücut parçalarına ve inandırıcı savunma tepkilerine sahip düşmanlar ve parmaklarıyla gösterilen kullanıcı sağlığı dahil olmak üzere saatlerce eğlenebileceğiniz birçok ilginç özelliğe sahip olacak.

sanal gerçeklik (vr) oyun

Waltz of the Wizard: Natural MagicSanal gerçeklik (VR) oyun için hali hazırda satın alan oyuncular için ücretsiz bir güncelleme olarak 6 Temmuz 2021’de piyasaya sürülecek. Güncellemenin SteamVR ve Oculus VR gözlükler için olacağı ancak PlayStation VR için olmayacağı konusunda ufak bir uyarı var. Aldin’in CEO’su Hrafn Thorisson daha önce Kasım 2020’de, PlayStation VR 2 çıkacak, çıkmayacak şekilde yapılan bir çok haberin gerçeği yansıtmaması ve belirsizlik nedeni ile gelecekteki güncellemelerin beklemeye alındığını söylemişti .

Yorum yazın

TeknoVR