Resident Evil 4 VR Modu Aralık’ta PSVR 2’ye Geliyor, Fragmanı Yayınlandı

Hatice CANTURK
1 dakika, Okuma Süresi

Capcom bugün, Resident Evil 4 VR modu için tarih verdi ve yeniden yapımının resmi VR modunun  8 Aralık’ta PSVR 2’ye geleceğini duyurdu.

Yeni VR modunda, sizi çılgın köylülerle, devasa yaratıklarla (bazıları Gigant ic bile diyebilir) ve diğer destansı boss savaşlarıyla karşı karşıya getiren oyunun ana hikayesini ele alabilirsiniz. Ve bu, ana hikayedeki tüm silahları yükseltip patlatabileceğiniz anlamına geliyor.

PSVR 2 modu oyunun oyuncuları için ücretsiz olacak olsa da stüdyo, oyunun başlangıcını deneyimlemenin yanı sıra atış poligonunu denemenize olanak tanıyan, oyunun tadını çıkarabilmeniz için lansman sırasında ücretsiz bir demo yayınlayacağını da duyurdu. Bu demo ile silahların nasıl ateş ettiğini deneyimleyebilirsiniz.

Dahası, oyunun VR uygulaması, kendi başlarına son derece iyi yapılmış iki VR modu olan Resident Evil 7 biohazard ve Resident Evil Village’ın tam uzunlukta VR deneyimlerinin arkasındaki aynı geliştirme ekibi tarafından yapıldı.

Karışıklığı önlemek için: 8 Aralık’ta yalnızca PSVR 2’ye gelecek olan VR modu, Armature Studio tarafından yeni dokular kullanılarak 2005 orijinalinden yeniden düzenlenen Resident Evil 4’ün (2021) Quest’e özel yenilemesiyle aynı değil.

You may also like

TeknoVR