Resident Evil 4 VR Mercenaries Modu Geliyor

1 dakika, Okuma Süresi

Sızdırılan bir video, popüler zombi oyunu için Resident Evil 4 VR Mercenaries modu geldiğini doğruluyor. Geçen ay Resident Evil 4 VR, Meta Quest 2 gözlükleri için piyasaya sürüldü. Efsanevi aksiyon-korku oyununun bu harika VR uyarlamasında, oyuncular özel ajan Leon S. Kennedy rolünü üstleniyor ve Başkan’ın kayıp kızını aramak için yola çıkıyorlar.

Orjinal oyuna ek olarak, bir tahliye helikopteri gelmeden önce düşmanları öldürerek oyunculara puan toplama görevini veren “The Mercenaries” adlı zaman ayarlı bir mini oyunu içeriyordu. Ne yazık ki, bu açılabilir oyun modu, Resident Evil 4 VR’da ve gizemli Ada Wong’u içeren iki ek pakette yoktu. Ancak yakın zamanda sızdırılan bir videoya göre, yakında bu paketler eklenebilir.

İlk olarak Biohazard Cast tarafından bildirilen Oculus, dün resmi YouTube kanalına popüler oyun modunun gelecek yıl Quest 2’ye geleceğini doğrulayan bir video yükledi. Video kısa süre önce şirket tarafından kaldırıldı.

İlginizi Çekebilir

Henüz Resident Evil 4 VR oynamamış olanlar için, oyuna dalış yapmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Armature Studios’un harika bir şekilde hazırlanmış oyun, bir VR gözlüğünde yaşadığımız en keyifli deneyimlerden biri. İster bol miktarda cephanelik kullanarak zombi canavarları uzaktan vuruyor olun, ister bıçağınızla yakın mesafe savaşın, oyun mükemmel bir şekilde VR’a dönüştürülmüş.

Resident Evil 4 VR şu anda Quest 2 gözlükleri için 39,99 dolar.

Yorum yazın

TeknoVR