Echo Pass İle Echo VR Oynayarak Daha Çok Ödül Kazanabileceksiniz

2 dakika, Okuma Süresi

Ready At Dawn, oyuncuların Echo VR’da maç oynayarak ödüller kazanabilecekleri yeni bir sezon etkinlik bileti olan Echo Pass’i duyurdu.

ECHO PASS

Echo Pass, sezon boyunca ödüllerin kilidini açmak için tüm oyunculara sunulan, Premium’a dönüştürme ve ek ödüllerin kilidini açma seçeneğiyle birlikte yepyeni bir ödül yolu içerecek. Premium geçiş 1.000 Eco Puanına mal olacak ve oyuncuların sezon boyunca kazanabileceği ödül miktarını neredeyse üç katına çıkaracak. Sezonlar birkaç ay sürecek ve ardından, tüm ilerleme sıfırlamaları ve oyunculara gelecek sezonun başında kazanabilecekleri yeni bir ödül seti sunulacak.

ECHO PASS 1.SEZON ÖDÜLLERİ

Echo Pass Season 1, karakter özelleştirmeleri, hanedanlık armaları, TXP güçlendirmeleri, Echo Puanları ve daha fazlasını içeren 50 ödül kademesi sunacak. Oyuncular, Echo Pass Seviyelerinin kilidini açmak için maç oynayarak Seviye Deneyim Puanları (TXP) kazanabilirler.

echo pass ödülleri

ECHO VR, ECHO PASS PREMİUM NASIL SATIN ALINIR

Echo Pass Premium, oyun içinde “Echo Puanları” satın alınarak veya Oculus DLC aracılığıyla açılabilir. Oyuncular Echo Puanlarını birkaç farklı şekilde kullanabilirler:

  • Özelleştirme Terminali aracılığıyla Premium Echo Pass’a erişimin kilidini açmak — Premium Echo Pass, 1.000 Echo Puanına mal olur
  • Premium Echo Pass kullanıcıları daha sonra Echo Pass’in katmanlarını satın alabilir – her katman 200 Echo Puanına mal olur

Echo Puanları çeşitli paketler halinde satın alınabilir:

  • 4,99 $ * – 500 Echo Puanı
  • 9,99 $ * – 1.000 Echo Puanı +50 Bonus = 1.050 Toplam Echo Puanı
  • 19,99 $ * – 2.000 Echo Puanı +140 Bonus = 2.140 Toplam Echo Puanı
  • 49,99 $ * – 5.000 Echo Puanı +450 Bonus = Toplam 5.450 Echo Puanı

Echo Pass, yeni özelleştirme seçenekleri ve daha fazlası hakkında daha fazla bilgi için Ready At Dawn’ın tam duyurusuna göz atın .

Yorum yazın

TeknoVR