Quest 2 Nişancı Oyunları ve FPS Oyunları

2 dakika, Okuma Süresi

Oculus Quest’te bulunan en iyi VR FPS oyunları ve nişancı oyunlarının bir özetini mi arıyorsunuz? Merak etmeyin sizler için en iyilerini listeledik.

Quest 2’deki en iyi nişancı ve FPS oyunlar

Oculus Quest kitaplığı, çoğu türde mevcut olan birkaç seçenekle her geçen gün daha da büyüyor ve güçleniyor. Birinci şahıs nişancı hayranları için, Quest’te bulunan bu eklektik nişancı listesini bir araya getirdik. Bu oyunlardan bazıları, türün geleneksel geleneklerine oldukça sadık kalırken, diğerleri özellikle VR’de güçlü hissettiren taze ve heyecan verici şekillerde oyuna bir dokunuş katıyor.

Mansiyon Ödülü: Dr Beef’s Classic Ports

quest 2 nişancı oyunları ve fps oyunları

Bazı topluluk geliştiricilerinden oluşan ve Simon “DrBeef” Brown’ın öncülüğünü yaptığı Team Beef, sürekli olarak DOOM 3, Return to Castle Wolfenstein ve daha fazlası gibi SideQuest aracılığıyla yan yüklemeye uygun klasik oyunlardan harika bağlantı noktaları oluşturuyor. Side Load ile yükleme yapmayı öğrenmek için kılavuzumuza göz atın.

Space Pirate Trainer DX

Space Pirate Trainer, VR’nin en iyi döneminin zirvesindeydi ve temelde herkesin kitaplığına eklenmeye değerdi. Ancak 2021’in ortalarında oyun, bir arena modu içeren büyük bir güncelleme aldı ve bu, iki oyuncunun geniş bir alan (basketbol sahası veya daha büyük bir alan) aramasını, bir Muhafız sınırı çizmesini ve ardından inanılmaz sanal lazer tag oyunlarının keyfini çıkarmasını sağladı.

Phantom: Covert Ops

Phantom, bu listede teknik bir ayrıntıya dikkat eden birkaç oyundan biridir. Bu, bir nişancı oyunundan çok gizlilik oyunudur, ancak bu düşünüldüğünde bile, FPS mekaniği, türdeki diğer birçok oyundan daha gelişmiştir. Tek bir gece boyunca, bir düşman tesisine kayıkla sızıyorsunuz ve siperlerden gizlice geçmek için susturuculu silahlar kullanıyorsunuz. Yakalanırsanız, sizi beladan kurtarmak için güvenilir bir makineli tüfeğe sahipsiniz. Phantom, her nişancı hayranının dikkate alması gereken parlak bir deneyimdir.

Robo Recall Unplugged

 

Yorum yazın

TeknoVR