Co-op Nişancı Oyunu PSVR 2 İndirme Listesi En Üst Sırasında

Sony geçen ayın en çok indirilenlerini açıkladı. Eylül 2023'te en popüler PSVR 2 oyunları hangileriydi?

2 dakika, Okuma Süresi

Hem Kuzey Amerika hem de Avrupa’nın en çok satan oyunu, ağustos ayının sonunda piyasaya sürülen VR oyunu Crossfire: Sierra Squad oldu. Askeri nişancı oyunu, AI rakiplere karşı ortak savaşlar için tasarlandı, ancak aynı zamanda tek oyunculu bir harekat ve Horde moduna da sahip.

İkinci ve üçüncü sırayı ise şu ana kadar neredeyse her ay zirvede yer alan taktiksel takım atıcısı Beat Sabre ve Pavlov aldı.

Eylül 2023’ün en çok indirileN PSVR 2 Oyunları

Eylül ayında piyasaya sürülen başka hangi yeni VR oyunları listelerde yer aldı? Şaşırtıcı derecede az: Bir yanda optimize edilmemiş PSVR 2 grafikleri nedeniyle alıcılardan çok fazla eleştiri alan roguelike dövüş oyunu Hellsweeper VR, diğer yanda taktiksel nişancı Alvo VR var.

Kalan oyunlar yok ve yerini Job Simulator, Walkabout Mini Golf ve Creed: Rise to Glory gibi daha eski oyunlara bırakıyor.

playstation vr 2 top downloads september 2023 860x673 1

En çok ilgi gören VR oyunlarından biri olan Firewall Ultra, geçen ay zirvede yer aldı ancak oyuncuların yoğun eleştirilerinin ardından Eylül ayında Kuzey Amerika indirme listelerinde 10. sıraya yükseldi.

The 7th Guest, Vertigo 2 gibi yüksek profilli oyunlar ve resmi Ghostbusters oyunu da dahil olmak üzere bu Ekim ayında çıkacak çok sayıda yeni PSVR 2 oyunu var. En üst sıralardan biri Playstation VR 2 için grafiksel olarak geliştirilmiş olan Red Matter’a gidebilir. Devam filmi Red Matter 2, VR başlığının en güzel oyunlarından biri olarak kabul ediliyor ve birçok hayran muhtemelen benzer muhteşem grafikleri nedeniyle orijinali seçecek.

Yorum yazın

TeknoVR