‘Noun Town’ Sanal Gerçeklik Dil Öğrenme Uygulaması

Noun Town, Japonca, Çince, İspanyolca, Fransızca, Almanca ve İtalyanca dillerinde temel eğitim içerir. Bu, dil öğrenme maceranıza başlamanız için sayılar, selamlar, sorular, renkler ve ifadeler gibi şeyleri içeriyor.

2 dakika, Okuma Süresi

Noun Town, sanal gerçeklik dil öğrenme uygulaması ile yabancı dilinizi pekiştirebilirsiniz. Sanal gerçeklik gözlüğü ile İngilizce öğrenme veya başka bir yabancı dil öğrenmek bir dereceye kadar tam bir odaklanma gerektirir, yani normal, günlük durumlarda zahmetsizce çalışmanıza olanak tanıyan dönüştürücü kazanımlar elde etmek için hedef dille etkileşimde bulunmak için önemli miktarda zaman harcarsınız.

Altı ana dilde temel, sürükleyici eğitim sunan ve aynı dili konuşan bir düzineden fazla NPC ile etkileşim kurmanıza izin veren, oyunlaştırılmış bir VR uygulaması burada devreye giriyor.

İdeal olarak, yeni bir dil edinmenin en hızlı yolu, anadili İngilizce olan kişilerle günlük olarak kaynaşmaktır, ancak bu, yabancı bir ülkeye taşınmak veya çevrimiçi dil ortaklarıyla sürekli etkileşim kurmak gibi önemli yaşam değişiklikleri gerektirebilir. Anadilini konuşan biriyle yüz yüze görüşmek, muhtemelen yeni başlayan biri olarak yapılacak en endişe verici şeylerden biridir.

Japonca, Çince, İspanyolca, Fransızca, Almanca ve İtalyanca dillerinde temel eğitim içerir. Bu, dil öğrenme maceranıza başlamanız için sayılar, selamlar, sorular, renkler ve ifadeler gibi şeyleri içeriyor.

Her hedef dilde 1.000’den fazla kelime ve deyim içeren uygulama, sesle etkinleştirilen 16 karakter temel konuşmalar sunduğundan, tamamen yaparak öğrenmekle ilgilidir. Geliştiriciler realiaXR, yedi mini oyun dahil olmak üzere, genel hedefinizin öğrendikçe adaya rengi geri getirmek olduğunu söylüyor.

Noun Town, Quest Store’da 15$’a satılıyor ve ayrıca 15 Aralık’ta Steam üzerinden PC VR gözlükleri için piyasaya sürülecek. Halihazırda, uygulamanın bildirilen “50+ saat” içeriğinin bir bölümünü içeren Steam demosu mevcut.

Yorum yazın

TeknoVR