Moss: Book II Quest 2 İçin Yayınlanacak

Quest Oyun Vitrini sırasında geliştirici Polyarc, Moss: Book II'nin  bu yaz Quest 2'de yayınlanacağını duyurdu (PC VR versiyonu henüz duyurulmadı). Stüdyo ayrıca Quest 2'de görüneceği için oyuna ilk bakışı da gösterdi.

1 dakika, Okuma Süresi

Mart ayının sonunda PSVR’de çok beğenilen geliştirici Polyarc tarafından geliştirilen Moss: Book II Quest 2 için yayınlanacak. Geliştirici firma 21 Temmuz’da Quest 2’ye geleceğini duyurdu.

Ek olarak, Polyarc iki kez BAFTA ödüllü besteci Jason Graves tarafından bestelenen Moss: Book II Official Soundtrack (OST) için ön siparişleri açtı.

Aksiyon platform oyunu Moss ilk olarak 2018’de PSVR’ye özel olarak piyasaya sürüldü, dört ay sonra da PC VR için yayınlandı. PSVR için bu yıl 5 Nisan’da piyasaya sürülen oyunun devamı olan Moss: Book II, benzer şekilde hızlı bir şekilde başka bir platforma atlamaya hazırlanıyor.

Quest Oyun Vitrini sırasında geliştirici Polyarc, Moss: Book II’nin  bu yaz Quest 2’de yayınlanacağını duyurdu (PC VR versiyonu henüz duyurulmadı). Stüdyo ayrıca Quest 2’de görüneceği için oyuna ilk bakışı da gösterdi.

Fragmanın Quest 2’de çalışacağı için oyunun geometrik ve doku ayrıntısının doğru bir temsilini gösterdiğini varsayarsak… daha güçlü PS4/PS5 tarafından desteklendiğinde bile oyunun neye benzediğini az çok tahmin edebiliriz.

Aslında, Moss: Book II, Quest 2’nin daha yüksek çözünürlüklü ekranında (göz başına 1.832 × 1.920 [3.5 MP]), PSVR’nin oldukça eski tarihli ekranına kıyasla (göz başına 960 × 1.080 [1.0 MP]) daha keskin görünebilir. Moss: Book II’nin güzel bir şekilde oluşturulmuş fare boyutundaki ortamları, daha yüksek çözünürlüklü ekranla anlaşılması daha kolay olabilecek karmaşık ayrıntılar içerdiğinden, özellikle bu oyun için bir nimet  olabilir. Oyunun dokularının Quest’te olup olmayacağını göreceğiz.

Yorum yazın

TeknoVR