Bu Komik AR Uygulaması Çocuklara Mali Sorumluluğu Öğretiyor

2 dakika, Okuma Süresi

Adventures with Zeee Bucks, gençlerin Zeee dolarları kazanıp biriktirerek finansal becerilerini geliştirmelerine ve hatta gerçek paradan tasarruf etmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış bir mobil AR deneyimidir.

Buck tarafından Ally Bank ile ortaklaşa yaratılan Adventures with Zeee Bucks, parasını biriktirmek isteyen ama aynı zamanda sevdiği bir şeyle karşılaştığında kendini ödüllendirmek isteyen çalışkan genç bir bayan olan Emma karakterini takip ediyor.

bu komik ar uygulaması çocuklara mali sorumluluğu öğretiyor

Emma, ​​çocukların deneyim boyunca tanıştığı tek karakter değil. Oyuncular bazı arkadaşlarıyla buluşacak, bazıları Emma ve oyuncuları bütçelerinin dışında harcama yapmaya teşvik edecek.

Sanırım hepimizin böyle bir arkadaşı olduğunu söylemek doğru olacaktır.

Uygulama, çocukların Emma’yı hayata geçirmek için ekrana dokunabilecekleri etkileşimli bir dünya yaratmak için AR’ı kullanıyor ve Emma, ​​zor kazanılan paralarını doğru kullanmak için kullanabilecekleri önemli finansal derslerden bahsediyor. Her ders hikaye anlatımı açısından zengindir ve çocukların farklı senaryoları eğlenceli bir şekilde keşfetmelerini sağlar. Sonuçta, öğrenmek ve keşfetmek eğlenceli olmalı!

bu komik ar uygulaması çocuklara mali sorumluluğu öğretiyor

Deneyimi, çocuklara eğlenceli ve eğitici bir deneyim sağlamak için AR animasyonu aracılığıyla finansal sorumluluğu oyunlaştıran etkileşimli bir hikaye kitabı olarak düşünün! Artık parayla ilgili sıkıcı yetişkin dersleri yok!

Çocuklar için, parayla ilk etkileşimleri normalde harcama ile ilgilidir. Bu nedenle, ebeveynlerin harcamanın sonuçlarını ve doğru para harcama yollarını öğrenmelerine yardımcı olacak doğru araçlara sahip olmaları önemlidir.

Tasarruf, çocuklara disiplinin ve gecikmiş tatminin yanı sıra hedef belirleme ve planlamanın önemini öğretir. Tüm bunlar büyüdükçe inanılmaz derecede değerli hale gelir ve çocukların daha bağımsız olmalarına yardımcı olur.

Kumbara gibi bir şeye sahip olmak, tüm bu hedeflere ulaşmak için inanılmaz bir görsel araçtır.

Ayrıca harika olan şey, uygulamayı indirdiğinizde Ally Bank, çocuklarınıza kendi küçük kumbarasını, oyun parasını ve Emma ile birlikte takip etmelerine yardımcı olacak kazanma ve biriktirme ile ilgili diğer bilgileri içeren bir kit gönderecek. Tabii ki, çocuklarınız isterlerse gerçek parayı kullanabilirler!

Yorum yazın

TeknoVR