Karma Gerçeklik Oyunu Laser Dance 2024’de Quest için Yayınlanacak

1 dakika, Okuma Süresi

Uzun süredir beklenen karma gerçeklik oyunu Laser Dance lansman için yakın bir tarihi işaret etti. Popüler VR bulmaca oyunu Kübizm’in (2020) geliştiricisi Thomas Van Bouwel, oturma odanızı doğrudan Mission Impossible’dan çıkan hareketli bir lazer ızgarasına dönüştüren Quest için uzun süredir üzerinde çalışılan karma gerçeklik oyununun lansmanına yaklaşıyor.

Van Bouwel, Laser Dance’in gelecek yıl Quest’e geleceğini duyurdu. Henüz bir sürüm bilgisi yok, ancak erken erişim elde etmek isteyen kullanıcılar beta testçisi olabilir. Geliştirici, oyunun hangi gözlüğe geleceğini tam olarak doğrulamadı, bizi takip etmeye devam edin. Destekleyen donanımlar netleşince sizinle paylaşacağız.

Karma Gerçeklik Oyunu Laser Dance görmek için aşağıdaki yeni teaser’a göz atın:

Lazer Dansı olarak adlandırılan Quest oyunu, evinizin herhangi bir odasını lazer engelli parkuruna dönüştürmeyi amaçlıyor; temel olarak tonlarca film, TV şovu ve videodan tanıyabileceğiniz eski lazer koridor kinayesini yeniden yaratıyor.

Van Bouwel bu fikri 2022 yılının başlarında iki günlük Global Game Jam 2022’de ortaya attı ve o zamandan beri oyunu oda boyutu ve düzenine göre parametrik olarak oluşturulmuş lazer desenlerini içerecek şekilde detaylandırdı; bu da aksiyonun alanınıza dinamik olarak uyması gerektiği anlamına geliyor ve alanınız ne kadar büyük (veya darmadağın) olursa olsun, meydan okumaya hazır olun..

Yorum yazın

TeknoVR