Joy Way’s Outlier Çıkış Tarihi Belli Oldu

1 dakika, Okuma Süresi

Joy Way’s Outlier çıkış tarihi. Stride ve Against’in geliştiricisi Joy Way’in yeni oyunu Outlier, Mart ayında PCVR için çıkış yapacak.

Joy Way’s Outlier

Roguelite nişancı oyununun erken erişim yapısı, 17 Mart’ta SteamVR’da başlayacak. Geçen yılın sonlarında piyasaya sürülen demoda görülenden daha geniş bir silah, güç ve toplanabilir eşyalar çeşitliliğine sahip olacak. Aşağıdaki oyun fragmana bir göz atabilirsiniz.

Outlier‘da yabancı bir gezegene iniyor ve rastgele zindanlarda uzaylı saldırgan dalgalarıyla savaşıyoruz. Doğaüstü yetenekler ve silahlar farklı yapılar oluşturmak için bir araya getirilebilir ve yeni saldırılar yapmak için büyüleri bir araya getirebilirsiniz. Until You Fall‘da olduğu gibi oyuna yeniden başladığınızda farklı özellikler edinebilir ve farklı bir tecrübe yaşayabilirsiniz.

Bu yeni oyun Quest’e de gelecek, ancak henüz bunun için belirli bir çıkış tarihi yok. Joy Way, oyun üzerinde çalışmayı ve bağımsız gözlüklere getirmeden önce oyunculardan gelen geri bildirimleri uygulamayı planladığını, ancak yine de bu yıl piyasaya sürmeyi beklediğini söyledi.

Bu, yine de Against ve Stride’ın erken erişim sürümleri üzerinde çalışan Joy Way için üçüncü büyük proje. Outlier’ı denemeyi düşünüyorsanız fikirlerinizi yorum ve forumda bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Yorum yazın

TeknoVR