Jetpacking VR Oyun Ekimde Yayınlanacak

1 dakika, Okuma Süresi

Sanal gerçeklik (VR) jetpacking VR oyun her yaş için tasarlandı. Bir çift el tipi jetpack ile oyuncular, Target PracticeJetpack Soccer ve Jetpack Racing dahil olmak üzere bir dizi mini oyun – veya Tourism Infinity’nin uçsuz bucaksız diyarları boyunca uçabilecek, dalış yapabilecek ve ateş edebilecekler .

Hem tek oyunculu hem de çok oyunculu oyunu destekleyen Target Practice ile oyuncular tropik bir adanın etrafında yarışabilecek ve mümkün olduğu kadar çok hedef vurarak, en yüksek puanı toplamaya çalışacaklar. Jetpack Soccer, hızlı ve çılgın bir versiyon olarak adlandırılırken, Jetpack Racing ise oyuncuları değişen bir engel parkurunda uçmaya zorluyor.

Jetpacking VR Oyun ile gözkyüzünde uçun ve diğer oyuncular ile yarışın

jetpack vacation

Ya da sadece keşfe çıkın, keşfedilecek çok sayıda ikonik simge ve gizli patikaların bulunduğu bu çok kullanışlı jetpack elleriyle güneşli cenneti keşfedin.

Şu anda açık betada. Katılmak ve ücretsiz bir Steam anahtarı almak için tek yapmanız gereken Jetpack Vacation Discord sunucusuna katılmak.

Oculus Rift, HTC Vive, Valve Index ve Windows Mixed Reality VR gözlükleri ile deneyimlenebilecek. 20 Ekim 2021’de 9,99 ABD Doları karşılığında satışa sunulacak. Aşağıdaki ilk fragmana göz atabilirsiniz.

 

Yorum yazın

TeknoVR