İndie VR Game COMPOUND Quest 2’de Yayınlanacak.

Görsel olarak "herhangi bir taviz vermesine gerek olmadığını" ve yine de oyunu 80 Hz'de çalıştırmayı başardığını söylüyor. Ne yazık ki Compound, Quest 2'de mevcut olacak, ancak orijinal Quest için yayınlanmayacak.

1 dakika, Okuma Süresi

İlk olarak 2018’de Steam’de erken erişimle piyasaya sürülen VR roguelite COMPOUND, bu yılın başlarında PC VR’de 1.0 sürümüne ulaştı ve şimdi önümüzdeki hafta 8 Aralık’ta Quest 2’de piyasaya sürülecek.

Benzersiz bir piksel sanatı stiline ve deney yapabileceğiniz eğlenceli bir silah cephaneliğine sahip bir VR roguelite oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Az bilinmesine rağmen, %97’lik ‘ Olumlu’ derecelendirmesiyle, Steam’e göre en çok oy alan 6. VR oyunu.

Tek kişilik bağımsız geliştirici Bevan “NotDead” McKechnie tarafından yaratılan Compound, ilk olarak 2018’de Steam’de erken erişim olarak piyasaya sürüldü ve bu yılın başlarında PC VR’de 1.0 sürümüne kadar yavaş ama istikrarlı bir gelişme sürdürdü.

Şimdi McKechnie, Compound’un Quest 2’de önümüzdeki hafta 8 Aralık’ta PC VR sürümüyle aynı fiyat olan 20 $ karşılığında piyasaya sürüleceğini duyurdu.

McKechnie, Compound’un Quest sürümünün, skor tabloları ve başarılar dışında PC VR sürümünün tüm içeriğini içerdiğini söylüyor. Görsel olarak “herhangi bir taviz vermesine gerek olmadığını” ve yine de oyunu 80 Hz’de çalıştırmayı başardığını söylüyor. Quest 2’de mevcut olacak, ancak orijinal Quest için yayınlanmayacak.

Yorum yazın

TeknoVR