Ghostbusters AR Oyunu İle Hayalet Avcısı Olun

1 dakika, Okuma Süresi

Ghostbusters AR oyunu, sizi Sony Pictures’ın efsanevi Ghostbusters ekibinden biri olarak yeni filmi Ghostbusters: Afterlife’ın derinliklerine çekmek için AR teknolojisini kullanıyor. Gerçek dünyadaki çevrenizi saran doğaüstü varlıklarla, proton donanımızı kuşanarak savaşacak, dünyayı yaklaşan kıyametten koruyacaksınız.

Hayaletleri yakalamadığınızda, gizli ipuçlarını bulmak için farklı karakterlerle etkileşime girecek ve AR’de 3D bulmacalar çözeceksiniz. Oyunda ilerledikçe, hayalet avlama cephaneliğini genişletebilir nükleer güçle çalışan ekipmanın kilidini açabilirsiniz.

Imprezario entertainment tarafından geliştirilen AR oyunu, Ghostbusters: Afterlife AR oyunu telefonunuzun kamerasından, dokunsal özelliklerinden, dokunmatik ekranından, LED ışığından, ASMR ses sisteminden (kulaklığı takmanızı şiddetle tavsiye ederiz) ve diğer özelliklerden yararlanarak sizi gelen balçık saldırılarından kaçınmanızı sağlayan tam vücut etkileşimli bir deneyimine sürükler.

Ghostbusters AR

Çok yavaş hareket edin, kendinizi telefonunuzun ekranındaki ektoplazmik kalıntıları silerken bulacaksınız. Bu yüzden zaman koşmaya, zıplamaya, eğilmeye, hafifçe vurmaya ve kaydırmaya hazır olun! Bu ar oyununda gerçek fizik hareketlerinizin karşılığını alabileceksiniz.

Ghostbusters: Afterlife ScARe oyununun ilk iki bölümü 19 Kasım’dan itibaren ücretsiz olarak sunulacak ve ek bölümler satın alınabilecek. Yeni bölümlerin lansmandan sonraki aylarda yayınlanması planlanıyor. Imprezario CEO’su ve oyunun direktörü Brett Tomberlin, “Tüm bölümler en ikna edici AR içeriği seviyesini içerecek, umudumuz, hem geçmiş hem de gelecekteki Ghostbusters neslini başka bir boyuta açılan bir kapı sunmaktır.”

Ghostbusters: Afterlife ScARe hem iOS hem de Android için yayınlanacak.

Ghostbusters: Afterlife filmi, 19 Kasım’da sinemalarda gösterime girecek ve başrollerde Paul Rudd, Bill Murray, Sigourney Weaver, Annie Potts, Carrie Coon ve Bokeem Woodbine yer alıyor.

 

Yorum yazın

TeknoVR