DONANIM

Forte Data Glove Sanal Gerçeklik Eldiveni

ve şirketleri, benzeri hareket tabanlı el takip sistemleri aracılığıyla kullanıcıların sanal ortamla etkileşime girmesini sağlayan yollar üretmeye çalışıyorlar.  ile haptik, kablosuz teknoloji ve oyunlar için hızlı algılama içeriyor.

Forte Data Eldiven, uzun oturumları için de ideal bir cihaz. Sensör serisi ve dokunmatik komutlar Micro USB veya Bluetooth ile iletişim 15 saat sürecek. Bükülme doğruluğu +/- 1.5 derece tekrarlanabilirlik ve 500 Hz’lik yüksek sensör hızlarına sahip.

Sanal Gerçeklik Eldiveni Forte Data Glove

Forte Data Glove
Forte Data Glove

BeBop Sensörler, eldivenin ani tepki zamanlarına yaklaşan tetikleme yaklaşımıyla, eldivenin saniyede 150 karelik veri hızlarıyla Süper Hızla Hızlı Hassas algılama sağladığını ve düşük sürüklenme ve önceden harmanlanmış ivmeölçer sağlayan 9 derece IMU’nun olduğunu gösteriyor.

Eldiven, 4 parmak ucunun her birinde, başparmak ve avuca yerleştirilmiş 6 aktüatörle 64 eşsiz ikamet haptik ses dosyasını barındırabilir. Haptik sinyalleri, sinyallerin gerçek zamanlı olarak kaydırılması ve hacim ayarlamasına tabi tutulabilir, bu da sinyaller sürekli devrilerek veya tek bir çalma modunda çalıştırılabilir.

Forte Data Eldiven almak isteyenler henüz bir fiyat bilgisi verilmedi.

Özellikleri:

  • Sensör hızları 500Hz’de.
  • Saniyede 150 karede veri hızları, neredeyse anlık yanıt süreleri için gecikme ortadan kaldırarak, en zorlu atıcı senaryoları için mükemmel.
  • 10 adet akıllı kumaş viraj sensörü, +/- 1.5 derece viraj doğruluğu ve tekrarlanabilirliği ile her eklemin üstünde bulunur.
  • 9 derece IMU son derece düşük sürüklenme ve güvenilir önceden harmanlanmış ivmeölçer ve cayro sensör verileri sağlar.
  • 6 aktüatör 4 parmak ucu, başparmak ve palmiye üzerinde bulunmaktadır.
  • En fazla 64 benzersiz haptik ses dosyası eldivende bulunabilir, yeni dosyalar Bluetooth veya Micro USB üzerinden hızla yüklenir.
  • Mikro USB konektörü dahili lityum pilini 2 saat içinde şarj eder.
  • 15 saatlik pil ömrü.
  Sanal Gerçekliğin İnsan Üzerindeki Etkileri: Etik Kavramı

, güncel ve gelecek hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edecektir. Daha fazlası için lütfen Facebook sayfamızı ziyaret ediniz.

Benzer İçerikler

Chernobyl VR Project PSVR’a Geliyor

VROTTO Black Friday İndirimleri VRGo Sanal Gerçeklik Koltuğu %15 İndirimde

Starbreeze Studios’un Arcade-Scale VR Projesi ‘Crazy’

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen GİRİŞ YAP
  Abone Ol  
Bildir