ForeVR Games 2022 İçin Daha Fazla VR Oyun Vadediyor

Stüdyo, ForeVR Bowl deneyimini genişletmeye odaklanırken, yakın zamanda yeni bir paket olan “Lost City Bowl” yayınladı ve bir Steam sürümünün yakında geleceğini onayladı ve daha fazla projenin yolda olduğunu açıkladı. 

2 dakika, Okuma Süresi

ForeVR Bowl (VR bowling Oyunu), sanal gerçeklik (VR) stüdyosu ForeVR Games tarafından Mayıs ayında piyasaya sürüldü. Stüdyo 7 milyon dolar tutarında yeni bir fon artışı duyurdu ve tüm finansman artışını 8,5 milyon dolara çıkardı. Ekip bünyesine kattığı 4 yeni üst düzey yönetici ile daha da genişledi.

Marcus Segal (CEO) ve Mike Pagano Doom (CCO) tarafından kurulan ekibin son genişlemesi, daha da güçlendiriyor. Segal yaptığı açıklamada, “VR oyunlarında en ilgi çekici ve eğlenceli sürükleyici deneyimleri yapmak için birinci sınıf bir ekip kuruyoruz” dedi. “VR zamanı şimdi ve biz hazırız!”

forevr games 2022 icin daha fazla vr oyun vadediyor forevr bowl image1 1024x575 1 scaled

ForeVR Games, Glu Mobile ve Tremor’dan gelen Yichel Chan’ı İkinci Taraf Üretimin yeni Başkan Yardımcısı olarak bünyesine kattı. Chan, ForeVR Bowl için prodüksiyon denetlemenin yanı sıra harici geliştirici işbirliğine odaklanacak Zynga ve Electronic Arts’tan gelen kişi, şu anda Birinci Taraf Üretim Başkan Yardımcısı olan Virginia McArthur. ForeVR’nin dahili stüdyolarını yönetecek.

VP Engineering rolünü, mühendislik ekibine liderlik edip büyüteceği eski Zynga çalışanı, JuiceBox ve Gigster kıdemli Darren Crainel dolduruyor. Son olarak Lauren Koester, Amazon, Microsoft ve Xbox’tan edindiği deneyimle ForeVR Games’in Halkla İlişkiler sorumlusu, Kıdemli Pazarlama Direktörü olarak katılıyor.

ForeVR Bowl (VR bowling Oyunu), sanal gerçeklik (VR) stüdyosu ForeVR Games tarafından Geliştirildi

forevr games

Stüdyo, ForeVR Bowl deneyimini genişletmeye odaklanırken, yakın zamanda yeni bir paket olan “Lost City Bowl” yayınladı ve bir Steam sürümünün yakında geleceğini onayladı ve daha fazla projenin yolda olduğunu açıkladı.

Şu anda ForeVR Bowl, gerçekçi fiziği solo ve çok oyunculu oyun modlarında eğlenceli oyun olan ForeVR Bowl şuan için yalnızca Oculus Quest platformu ile oynanabiliyor. Özünde, bir bowling oyunu olarak, ciddi oyuncuların rekabet etmesi ve meydan okuması için yeterli derinlik sağlarken, tüm seviyeler için gayet eğlenceli. ForeVR Bowl, muhteşem görsellerle birleştirilmiş bazı harika bowling mekanikleriyle tüm bunları kolayca başarıyor.”

Yorum yazın

TeknoVR