Dungeons of Eternity’nin Lansman Sonrası İçerik Konusunda Büyük Planları Var

1 dakika, Okuma Süresi

Geliştiriciler Othergate’in gelecek yıl için yol haritasını açıkladığı gibi, VR hack-n-slash macerası Dungeons of Eternity’nin (2023) lansman sonrası içerik için büyük planları var.

Ekim ayında Quest’te yayınlanan Dungeons of Eternity, hem ortak hem de solo oynanışa sahip olup, sizi üç oyuncuya kadar sürekli değişen zindanlarla karşı karşıya getiriyor.

Oyunun rastgele oluşturulmuş zindanları aynı zamanda savaş arenaları, bulmacalar, tuzak odaları, gizli odalar ve daha fazlası gibi temel olarak DnD tarzı bir VR oyunundan bekleyebileceğiniz her şeyi içeren birden fazla oyun modu ve bölge içerir.

Oyun ile ilgili olumlu dönüşler gelmeye başlamasına rağmen stüdyo, gelecek yılın sonuna kadar net bir şekilde projelendirilen bir yol haritası yayınladığından, ufukta bir sürü yeni içerik olduğunu söylüyor.

dungeons eternity map 2024 1

Stüdyo kurucu ortağı Ryan Rutherford ayrıca yakın zamanda Reddit AMA’da ekibin “arkadaşlarınızla veya tek başınıza tadını çıkarabileceğiniz uzun süreli bir VR deneyimi yaratma konusunda kesin bir vizyona” sahip olduğunu ve stüdyonun diğer birçok kişiyi eğlendirdiğini belirtti. Yukarıda belirtilenlerin ötesinde iyileştirmeler.

Oyunu Quest için Meta Store’da 30 $ fiyatla bulabilirsiniz.

Yorum yazın

TeknoVR