OYUN

Doctor Who: The Edge of Time Mart ayında PlayStation VR için Mağazalarda

Doctor Who: The Edge of Time. Uzun süredir  üzerinde çalışılan TV dizisi Doctor Who 2019’da iki kez alanına () adım attı.

İlk önce interaktif animasyon ile Doctor Who: Runaway ve sonra Doctor Who: The Edge of Time. İkincisi, İngiliz geliştirici Maze Theory’nin çalışmasıydı ve hayranlara dahil olmak üzere çeşitli VR gözlükler ile bu zengin çeşitlilikteki dünyaya adım atmak için en iyi fırsatı sundu. Doctor Who Avrupa bölgeleri için son kullanıcı sürümünü duyurdu.

Playstation Doctor Who: Edge of Time

Dijital sürüm bir kaç aydır mevcut olsa da, disk tabanlı bir koleksiyonu seven oyuncular çok kısa bir süre daha bekleyecekler. Ayrıca fiziksel sürümün, hayranların Tardis, Dalek Shooter ve (gerçekten istiyorsanız) the Weeping Angels dahil olmak üzere deneyimin belirli bölümlerine doğrudan atlamasına izin veren yeni bir Hızlı Oynatma özelliği içereceği de ortaya çıktı.

Doctor Who

VR Oyun, Studios ile işbirliği içinde geliştirildi. Sizin ve Doktor’un gerçeği kurtarmak için uzay ve zaman boyunca seyahat etmek zorunda olduğunuz, orijinal bir hikaye üzerinden kurgulanmış.

Mevcut Doktor Jodie Whittaker, TV şovunun orijinalliğini korumak için karakteri seslendirmeye devam ediyor ve güvenilir sonik halka deliklerini kullanarak bulmacaları çözmenize yardımcı oluyor. Viktorya dönemi Londra ve bir Mısır tapınağı arasında değişen konumlara sahip olmanız için çok sayıda paskalya yumurtası bulunmakta.

Doctor Who  için belirlediğimiz 3 ana başlık belirledik: “Deneyimin bölümleri harika ve yüksek üretim değerlerini sergiliyor – örneğin hikaye, yerler ve örneğin oyunculuk. Doctor Who, hardcore hayranları Playstation VR için gerçekten dikkate değer. ”

Doctor Who: The Edge of Time of Time 13 Mart ’de Avrupa perakende satış noktalarında fiziksel bir sürüm olarak raflara düşecek. Kuzey Amerika ile ilgili henüz bir haber yok. Peki ya Türkiye? işte bilinmezliğin tam merkezi de bu oluyor malesef.

  2018 Sanal Gerçeklik En İyi Adayları

Benzer İçerikler

Haftanın Yeni Çıkan Oculus Rİft ve Gear VR Oyunları 08.07.2017

Multiplayer Shooter Oyunu Sniper’s Ground

Project CARS 3 PC VR Desteği İle Birlikte Gelecek

Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x