Çok Oyunculu VR Oyunu Mannequin Quest’te Açık Alfa’da

Nesne avı tarzı, çok oyunculu VR Oyunu

1 dakika, Okuma Süresi

Fast Travel Games bugün Quest 2/3/Pro’da yakında çıkacak asimetrik çok oyunculu VR oyunu Mannequin için açık alfayı başlattı.

İlk olarak Eylül ayında duyurulan Mannequin, ölümcül bir kedi fare oyununa benzer bir 2v3 deneyimi sunmayı vaat ederek iki elit Ajanın, şekil değiştiren üç uzaylıyı, yani Mannequin’leri avlamasına olanak tanıyacak.

Gary’s Mod’daki ‘Prop Hunt’ moduna benzer şekilde, Mankenler donmuş insanların manzarasına karışmak zorundadır, ancak Ajanları ileri atılarak ve tek bir dokunuşla oldukları yerde dondurarak pusuya düşürme gücüne sahiptirler. Öte yandan, Ajanlar Mankenleri tarayabilir ve güvenilir EMP silahlarıyla etkisiz hale getirebilirler.

Fast Travel Games, alfanın “oyunun tamamı için planlanan seviye ve özelliklerden yalnızca birkaçına ilk bakışı içeren oyunun çok erken bir yapısını temsil ettiğini” ve oyuncuların sosyal lobiye ek olarak iki seviyeyi de içerdiğinin söylendiğini söylüyor.

Açık alfayı oyunun Discord’undan (davet bağlantısı) ücretsiz olarak indirebilirsiniz; oyunun tamamı 2024’ün sonlarında Quest, PSVR 2 ve PC VR gözlüklerinde piyasaya sürülecek.

Çok Oyunculu VR Oyunu Mannequin

Yorum yazın

TeknoVR