Mütevazı Tek Kişilik VR Projesi Gorilla Tag 675K Oyuncuya Ulaştı

4 Okuma Süresi

Tek kişi tarafından geliştirilen. Erken Erişim çok oyunculu VR oyunu Gorilla Tag . Oyunun App Lab aracılığıyla Quest’te yayınlanmasının ardından, oyuncu sayısı artmaya devam etti ve oyunun çıkışından bu yana sadece dört buçuk ay içinde etkileyici şekilde 675.000 benzersiz oyuncuya ulaştı. Gorilla Tag,  Quest’te en hızlı büyüyen oyun oldu.

mütevazı tek kişilik vr projesi gorilla tag

Göründüğü kadar basit bir VR oyunu… oyuncular, bir oyunda birbirlerini kovalamak için ellerini yere vurarak kendilerini savuran (bacaksız) goriller rolünü üstlenirler. İlginçtir ki, gerçekten tag oynamak için orada olanlar kadar, sadece etrafta dolaşan ve birbirleriyle sohbet eden birçok insan bulacaksınız.

Gorilla Tag şu anda çıplak bir oyundur diyebiliriz. Piksell grafikler ve bacaksız avatarlar arasında, tırmanarak ve zıplayarak diğer oyuncuları yakalamaya çalışıyorsun veya kaçıyorsun. Ancak VR oyunu bu kadar düz bir mantık ile işlenmiş olsa da, bu ilginç yakalama oyunu, sosyal VR büyüsünü bir şekilde harmanlamayı başardı ve bu doğaçlama gelişen kombinasyon ile oyun hızlı bir şekilde büyüdü.

Mütevazı Tek Kişilik VR Projesi Gorilla Tag

(1 Temmuz 2021): Son Güncel Veriler:

  • Eşsiz oyuncular: 675.000
  • Maksimum eşzamanlı oyuncu: 5.500
  • Steam: ‘Ezici Bir Şekilde Olumlu’ 7.086 incelemeden %97
  • Quest (SideQuest): 685 incelemeden 5 üzerinden 4,7
  • Görev (Uygulama Laboratuvarı): 2.560 incelemede 5 üzerinden 4,8

 

50+ Ücretsiz VR Oyunları 2021

 

Yorum yazın

TeknoVR