Captain ToonHead VR Kule Savunma Oyunu

2 dakika, Okuma Süresi

Captain ToonHead VR kule savunma oyunu Oculus Quest  (Meta Quest) için yayınlandı, Captain ToonHead vs. the Punks From Outer Space, geliştirici Teravision Games’in harika olduğu kadar çılgın bir VR kule savunma oyunu. Aksiyon dolu oyun, garip karakterler veya komik bir şekilde aşırı karmaşık alanlar olsun, Captain ToonHead gerçekten VR’da oynadığımız en garip oyunlardan biri.

Captain ToonHead VR kule savunma oyunu

Bu üst düzey VR deneyiminde oyuncular, dünya hakimiyetine meyilli bir kötü adamdan bilinçli enerji küplerinden oluşan bir ırkı kurtarmaya çalışırken, galaksiler arası bir kahraman olan Kaptan ToonHead rolünü üstleniyorlar. Oyun, birinci şahıs atış ve stratejik kule savunma oyununun eşit bir kombinasyonunu sunuyor ve kesintisiz aksiyon içinde kalıyorsunuz. Kuleler inşa etmediğiniz ve silahlarınızı yükseltmediğiniz zamanlarda, basit el yapımı olan tabancalarınızı kullanarak karşıdan gelen düşmanlara karşı en ön saflarda ateş açıyor olacaksınız.

Kule savunma türüne aşina olanlar, Captain ToonHead’de kendilerini yabancı hissetmeyecekler. İnanılmaz becerilerinizi kullanarak, yeni arkadaşlarınızı istilacı siberpunklardan korumak için çeşitli otomatik silahlar ve diğer faydalı savunmalar yapacaksınız. Güçlü makineli tüfek kuleleri ve donma ışınlarından “pigñata” bombalarına ve chancla fırlatıcılarına kadar bir çok detayı içiriyor. Düşmanları yendikçe, yeni silahlar ve savunmalar için takas edilebilecek parçalar toplayacaksınız.

Captain ToonHead vs the Punks From Outer Space kesinlikle oynamanız gereken bir oyun. Silah sesi basit olsa da inanılmaz derecede tatmin edici geliyor. Oyun ayrıca bir kule savunma oyununda henüz görmediğiniz farklı ve orjinal konsept sunuyor.

Örneğin, yeterince XP topladıktan sonra, manuel taret modunu etkinleştirmek için Touch kumandalarınızı başınızın üzerinde tutarak sabit silahlarınızın tam kontrolünü sağlayabilirsiniz. Oynanışa ek olarak, oyunun ayrıntı seviyeside de etkileyici. Kaptan ToonHead, çılgın düşman tiplerinden umutsuzca iyimser olan kahramanımıza kadar çekicilik bol miktarda.

Captain ToonHead vs the Punks From Outer Space , Oculus Quest, Oculus Rift ve SteamVR gözlükleri için 11 Kasım’da yayınlanacak.

Yorum yazın

TeknoVR