Bilim Kurgu Macerası ‘Hubris’ Aralık’ta PC VR’a Geliyor

Sanal gerçeklik bilim kurgu oyunu Hubris, Aralıkta PC VR için yayınlandıktan sonra, Quest 2 ve PSVR 2 için 2023 yılında yayınlanacak.

1 dakika, Okuma Süresi

Sanal gerçeklik oyunu Hubris yayınlanma tarihi duyuruldu. Belçika merkezli 3D animasyon ve VR stüdyosu Cyborn, bugün bilim kurgu macerası Hubris adlı sanal gerçeklik oyunun, 7 Aralık’ta PC VR gözlükleri için piyasaya sürüleceğini duyurdu.

Hubris’te, Ajan Cyana’yı  aramak için İkiz gezegen sistemine giden yolda Objektiflik Düzeninin bir üyesi olarak hizmet ediyorsunuz. Düşmanca bir dünyada yolunuzu açan oyun, çevresel hikaye anlatımının yanı sıra atış, yüzme, tırmanma ve atlama gibi unsurlara yoğun bir şekilde odaklanıyor.

Cyborn, Hubris’in ayrıca kaynak toplama, silah ve alet yapımı ve bir dizi mekanik cihaz ve araç içerdiğini söyleniyor. Bu detaylar için, Gamescom 2022’de Ağustos ayında yayınlanan fragmana göz atabilirsiniz.

Cyborn CEO’su ve Oyun Direktörü Ives Agemans, “ Gamescom’da gördüğümüz tepki bizi şaşırttı ve nihayet Hubris’in lansmanını yapmak gerçekten heyecan verici ” dedi

1998 yılında kurulan Cyborn, bir 3D animasyon şirketi olarak başladı, ancak yıllar içinde şirket kendi prodüksiyonlarını, uluslararası ortak yapımlarını, film, oyun ve uygulamalarda işler geliştirmeye devam etti. Hubris, stüdyonun ilk ticari VR oyunu olacak ve stüdyonun “tam gelişmiş yeni bir uzay destanının başlangıcı” olmasını umduğu bir oyun olacak.

Hubris, 7 Aralık’ta 40 $ fiyatla PC VR’da piyasaya sürülecek. Cyborn, Quest 2, PSVR 2 ve diğer platformların sürümlerinin 2023’te satışa sunulacağı bilgisini verdi.

Yorum yazın

TeknoVR