Attack on Titan VR Tekrar Ertelendi 2024’ün Sonlarında Bekleniyor

1 dakika, Okuma Süresi

Attack on Titan VR: Unbreakable, Japonya merkezli UNIVRS stüdyosu tarafından geçen yılın sonlarında duyurulmuştu ve animenin yüksekten uçan aksiyonunu ilk kez VR’ye getireceğinin sözünü vermişti. Stüdyo şimdi Quest için çıkışını tekrar ertelediğini ve 2024’ün ikinci yarısında piyasaya sürülmesinin hedeflendiğini söylüyor.

Quest’e ilk olarak 2023 yazında gelmesi planlanan Attack on Titan VR: Unbreakable’ın yeniden ertelendiği ve UNIVRS’nin söylediğine göre “yılın ikinci yarısı” olacak şekilde yeniden ertelendiği görülüyor. 2024.” Oyun Quest 2, 3 ve Pro’yu hedef alıyor.

UNIVRS CEO’su Keigo Fujikawa’nın açıklamasının tamamı şöyle:

“ Attack on Titan VR: Unbreakable’ın çıkış tarihini bir kez daha ertelemeye karar verdik. Bu durumdan oyunu sabırsızlıkla bekleyenlere verebileceği rahatsızlıktan dolayı içtenlikle özür dileriz. Dünyanın dört bir yanındaki oyunculara en yüksek kalitede ürünü sunmak için bunu tamamlamak için biraz daha zamana ihtiyacımız var. UNIVRS olarak hepimiz size daha fazla keyif alacağınız bir VR oyunu sunmak için çok çalışmaya devam edeceğiz. Attack on Titan VR: Unbreakable’ı bekleyen herkes için daha heyecanlı hale getirmeye çalışıyoruz ve sabrınız için teşekkür ederiz.”

Yorum yazın

TeknoVR