PICTOFiT Teknolojisini Kullanarak Lüks Kıyafetleri Sanal Olarak Deneyin.

Hugo Boss, Müşterilerin AR Kullanarak Dijital Bir Manken Oluşturmasını Sağlıyor

2 dakika, Okuma Süresi

ICTOFiT teknolojisiyle kıyafetleri sanal olarak deneyin. Yeni bir kıyafet satın almaktan daha kötü bir şey yoktur, özellikle vücut tipinize uymadığını görmek. Bu, özellikle satın almadan önce denemeleri fırsat sunmayan e-ticaret söz konusu olduğunda daha büyük bir sıkıntı olabiliyor.

Lüks moda evi Hugo Boss bu sorunun farkında, bu nedenle şirket, PICTOFiT artırılmış gerçeklik teknolojisini kullanarak ayrıntılı vücut ölçülerine sahip özel bir dijital manken tasarlamanıza olanak tanıyan yeni bir sistem geliştirmek için teknoloji şirketi Reactive Reality ile ortaklık kurdu.

PICTOFiT artırılmış gerçeklik teknolojisi ile kıyafetleri sanal olarak deneyin

hugobossar 1

Bu hiper gerçekçi modeli kullanarak çeşitli Hugo Boss ürünlerini deneyebilirsiniz. Bir gömleğin içe veya dışa doğru nasıl göründüğünü veya belirli kıyafetlerin diğerlerinin üzerine nasıl katlanmış gibi göründüğünü görebilirsiniz.

CEO ve kurucu ortak Stefan Hauswiesner, “Küresel pandeminin moda perakende pazarını önemli ölçüde hızlandırdığını biliyoruz ve perakendecilerin çevrimiçi alışveriş yapmak için yeni ve heyecan verici yollar arayan tüketicilerin taleplerine ayak uydurmasına yardımcı olmak istiyoruz” dedi.

hugobossar 2

“Anlaşılır bir şekilde, bazı tüketiciler hala yeterince güvende hissetmeyebilir veya henüz fiziksel mağazalara girebilecek durumda olmayabilir, bu nedenle herhangi bir web mağazasına veya alışveriş uygulamasına entegre edilebilen teknolojimiz her iki taraf için de mükemmel bir çözüm sunuyor.”

Reactive Reality’nin PICTOFiT teknolojisi şu anda Almanya, Birleşik Krallık ve Fransa’daki Hugo Boss müşterilerini seçebilmekte ve ilerleyen zamanlarda daha çok lokasyonda aktif olması bekleniyorhugobossar 1.

Yorum yazın

TeknoVR