Arcade Paradise VR’ Bu Ayın Sonunda Quest’e Geliyor

1 dakika, Okuma Süresi

Yayıncı Wired Productions ve bağımsız geliştirici Nosebleed Interactive, popüler atari salonu yönetimi simülasyonunun VR portu olan Arcade Paradise VR’nin bu ayın sonlarında Quest’te yayınlanacağını duyurdu.

Wired Productions ve Nosebleed Interactive,  Arcade Paradise VR’ın 25 Nisan’da Quest’e geleceğini ve ön siparişlerde Quest’teki 20 $ fiyat etiketi üzerinden %10 indirim uygulanacağını açıkladı.

Ayrıca yeni bir fragman yayınladı:

2022’de Steam’de çıkan orijinal oyuna dayanan Arcade Paradise VR, sizi 1993’ün atari oyunlarıyla dolu baş döndürücü günlerine götürüyor, bu kez babanızın arızalı çamaşırhanesini yönetmenizi ve onu bir çamaşırhaneye dönüştürmenizi sağlıyor.

Yeni makineler sipariş etmek, kârı artırmak için yüksek puanlar belirlemek ve aynı zamanda işin devamını sağlamak için bazı zorlu işler yapmak anlamına geliyor. Sanal tuvaletleri fırçalamak, işleri düzenli tutmak ve çamaşır yıkamak gibi. Arcade Paradise VR,  her biri kendi oynanışı, görevleri ve belirlenecek yüksek puanları olan 39 oynanabilir kabine sahip olduğundan hepsi işe yaramıyor.

TeknoVR