AR Kısa Filmi, Disney+ Brie Larson’ın Başrolünde Yayınladı

2 dakika, Okuma Süresi

Disney tarafından AR kısa filmi yayınlandı. filmleri ve televizyon dizilerini tanıtmak için tasarlanmış yıllık bir etkinlik olan Disney Plus Günü ile birlikte AR filmi ile karşımıza çıktı. Bu yılki kutlamada, Star Wars serisinin en yeni dizisi Andor, Güney Koreli erkek grubu BTS’nin yer aldığı uzun metrajlı bir belgesel olan BTS: Permission to Dance On Stage – LA’nın sürpriz galasına kadar bir çok içeriği içeriyordu.

disneyplusar 2

Ayrıca, Oscar ödüllü ve Marvel süper kahramanı Brie Larson’ın oynadığı ve yapımcılığını üstlendiği, AR kısa film olan Remembering de ortaya çıktı. Film yapımcısı Elijah Allan-Blitz tarafından yönetilen ve yazılan sekiz dakikalık hikaye, bir tür soyut ışık bulutu olarak var olan kayıp fikrini “kurtarmak” için içindeki çocukla birlikte çalışırken Larson tarafından oynanan mücadele eden bir yazarı takip ediyor. .

Kullanıcılar, deneyime erişmek için iOS cihazlarına özel bir yardımcı uygulama indirebilir ve karakterin iç çocuğunun yaşadığı tuhaf bir fantezi dünyası olan “The World of Imagination”ı hayata geçirmek için TV’lerinde özel bir QR kodu tarayabilir.

disneyplusar 3

“Fikirler nereden geliyor? Ve unutulduklarında nereye giderler? Bu temel sorular, Emmy ödüllü yönetmen Elijah Allan-Blitz’in Oscar ödüllü Brie Larson’ın oynadığı orijinal kısa filmi “Remembering”de hayat buluyor” dedi Disney.

“Artırılmış Gerçeklik filmi hareketli görüntüsü tarafından tetiklendiği türünün ilk örneği Artırılmış Gerçeklik uygulamasıyla, ABD’deki seçkin Disney+ aboneleri, The World of Imagination’ı kendi alanlarına genişletmek için TV’yi tarayarak hikayeyle etkileşime girebilir. “

NOT: AR Deneyimi artık Disney+ abonelerinin kullanımına sunuldu. Yukarıda bahsedilen AR içeriğine erişmek için uyumlu bir iOS cihazında ücretsiz ek uygulamayı indirmeniz gerekir.

Daha fazla bilgi için burayı ziyaret edin.

Yorum yazın

TeknoVR