2018 Steam En Çok Satan VR Oyunları Listesi

Valve, 2018’de Steam en çok satan VR oyunların bir listesini çıkardı. Sizler için kategorilerine göre en çok satan vr oyunları listeledik.

Washington merkezli Valve Corporation’a göre, bu yıl Steam’de VR desteği ile 1000’den fazla oyun yayınlandı. Yayınlanan oyunların büyük çoğunluğu yalnızca VR oyun, Yayınlanan bu oyunların arasında Steam’deki brüt gelirin en üst seviyesine ulaşan 2018 VR’ın tek oyunu Beat Saber oldu.

Steam 2018 En Çok Satan VR Oyunları Listesi

Platin, altın ve gümüş kategorilerinde yer alan oyunların bazılarını burada başlıklandırdık. Platin seviyesinde en çok satan VR oyunları arasında Fallout 4, Gorn, Orbus, H3VR, Pavlov, Skyrim (PC’de 2018’de yayımlandı, 2017’de PSVR’de yayınlandı), Superhot, Job simulator, Onward, Arizona Sunshine ve yetişkinler için bir başlık yer alıyor.

2018 Steam Platin Listesi

Altın Kategorisinde yer alan oyunlar. Budget Cuts, Raw Data, Virtual Desktop, Stand Out, Tilt Brush, Sprint Vector, Sairento, Zero Caliber, I Expect You To Die, Space Pirate Trainer and Doom VFR.

2018 Steam Gold Listesi

Gümüş kategorisinde yer alan oyunlar Serious Sam, In Death, Moss, Box VR, Fruit Ninja, L.A. Noire: The VR Case Files, Richie’s Plank Experience, Creed, Dead Effect 2, Blade & Sorcery, VTOL, Audioshield ve Duck Season.

2018 Steam Gümüş Listesi

2018 yılı listesi içinde bir çok 2016 ve 2017 yılına ait oyun başlıkları bulunmakta. Steam’in tam listesinde bornz kategorisinde 60 oyunun yanı sıra. Bu yıl için 2018 yılının en iyilerini listeleyen yeni bir bölümde var. Listeye buradan ulaşabilirsiniz.

0 0 vote
Reting

Benzer İçerikler

VR Skater Erken Erişim Tarihi 30 Nisan

Mina

Ücretsiz Oculus Quest 2 Oyunları ve VR Uygulamaları 2021

Bilal TEMIZ

VR Shooter Oyunu, Vail VR Alfa Testi için Katılımcı Arıyor.

Beren BULUT

Hitman 3: Seven Deadly Sins Yeni DLC Sezonu 30 Mart’ta Başlıyor

Mina

Half-Life: Alyx Bir Yıla Özel %40 indirim

Mina

VR Korku Oyunu The Exorcist: Legion VR, 90 Hz Güncellemesi Aldı

Mina
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More