2018 Steam En Çok Satan VR Oyunları Listesi

2 dakika, Okuma Süresi

Valve, 2018’de Steam en çok satan VR oyunların bir listesini çıkardı. Sizler için kategorilerine göre en çok satan vr oyunları listeledik.

Washington merkezli Valve Corporation’a göre, bu yıl Steam’de VR desteği ile 1000’den fazla oyun yayınlandı. Yayınlanan oyunların büyük çoğunluğu yalnızca VR oyun, Yayınlanan bu oyunların arasında Steam’deki brüt gelirin en üst seviyesine ulaşan 2018 VR’ın tek oyunu Beat Saber oldu.

Steam 2018 En Çok Satan VR Oyunları Listesi

Platin, altın ve gümüş kategorilerinde yer alan oyunların bazılarını burada başlıklandırdık. Platin seviyesinde en çok satan VR oyunları arasında Fallout 4, Gorn, Orbus, H3VR, Pavlov, Skyrim (PC’de 2018’de yayımlandı, 2017’de PSVR’de yayınlandı), Superhot, Job simulator, Onward, Arizona Sunshine ve yetişkinler için bir başlık yer alıyor.

platinum

2018 steam platin listesi

Altın Kategorisinde yer alan oyunlar. Budget Cuts, Raw Data, Virtual Desktop, Stand Out, Tilt Brush, Sprint Vector, Sairento, Zero Caliber, I Expect You To Die, Space Pirate Trainer and Doom VFR.

gold

2018 steam gold listesi

Gümüş kategorisinde yer alan oyunlar Serious Sam, In Death, Moss, Box VR, Fruit Ninja, L.A. Noire: The VR Case Files, Richie’s Plank Experience, Creed, Dead Effect 2, Blade & Sorcery, VTOL, Audioshield ve Duck Season.

silver

2018 steam gümüş listesi

2018 yılı listesi içinde bir çok 2016 ve 2017 yılına ait oyun başlıkları bulunmakta. Steam’in tam listesinde bornz kategorisinde 60 oyunun yanı sıra. Bu yıl için 2018 yılının en iyilerini listeleyen yeni bir bölümde var. Listeye buradan ulaşabilirsiniz.

top

Yorum yazın

TeknoVR