OYUN

VR Korku Oyunu Don’t Knock Twıce İçin PSVR İndirim Yaptı

Don’t Knock Twice 5 Eylül’de ’da piyasaya sürülmesi bekleniyor. Don’t Knock Twice geliştiricisi Wales Interactive, PlayStation Store’daki ön siparişleri başlattı ve Avrupa bölgesi kullanıcıları için% 20 indirim sağladı.

VR Korku Oyunu Don’t Knock Twice

Don’t Knock Twice, Battlestar Galactica şöhretinin Katee Sackhoff’un oynadığı 2016’da yayınlanan korku filmi üzerine kurulmuş ilk kişi-korku tecrübesidir. Oyun, korkunç bir cadı efsanesinin hikayesini anlatıyor. Oyuncu uzun yıllardır kendisinden ayrı kalmış kızı kurtarmak isteyen bir anne rolünü üstleniyor . Cadı kızı yakalamış ve eve hapsetmiştir. Anne ise efsanenin gerçeğini ortaya çıkarmalı ve kızı o evden kurtarmalıdır.

Wales Interactive Topluluk Yöneticisi Ben Tester, “Asıl amacımız, sizi sıkmadan, hikayeden koparmayacak ve pürüzsüz hale getirilecek gerçekçi bir ortam yaratmaya odaklanmaktı. Herhangi bir harekete karşı vereceğiniz tepkilerden deneyim kazanacaksınız . Sonra, gerçek korkutucu olaylar başlamadan önce tüylerinizi diken diken edecek yüksek kaliteli 3D ses efektlerine sahibiz.”

Tester, “Bununla birlikte, VR bu korkutucu anlar için büyük avantajlar sunuyor. Özellikle baş izleme efektleri kullanıldı ve bu standart düz filmlerde kullanılması imkansız bir durum.”

VR Korku Oyunu Don’t Knock Twice Tanıtım Videosunu Aşağıda İzleyebilirsiniz

Avrupa PlayStation VR kullanıcıları, şimdi% 20 indirimle 12.79 £ (GBP) tutarında ön sipariş verebilirler.

VROTTO, size güncel VR Oyunlar hakkında bilgi vermeye devam edecek…

  E3 2017: Talos Principle VR Yeni Sanal Gerçeklik Oyunu

Benzer İçerikler

SUPERHYPERCUBE HTC Vive ve Oculus Rift’e Geliyor

VR Korku Oyunu Organ Quarter Çıkış Tarihi ve Fragmanıyla Beraber Yayınlandı

From Other Suns VR Oyununun Çıkış Tarihi Açıklandı

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen GİRİŞ YAP
  Abone Ol  
Bildir