Green Hell VR Oyunu İçin İlk Resmi Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

2 dakika, Okuma Süresi

2020’nin sonunda Creepy Jar ve Incuvo, açık dünya hayatta kalma oyunu Green Hell VR Oyunu (sanal gerçeklik VR) versiyonunun ilk ayrıntılarını yayınladıOyun ile ilgili daha önce herhangi bir bilgi paylaşılmamıştı, bu yüzden bugün Green Hell VR Oyunu için ilk tanıtım fragmanı bizim için bir süpriz oldu.

Açık dünya hayatta kalma oyunu Green Hell VR Oyunu

green hell vr oyunu

green hell vr

Görüntüler, Green Hell VR Oyunu alfa versiyonundan alınmış, bu nedenle yapılacak iyileştirmeler olsa da, gelecek hayatta kalma macerasına harika bir bakış sağlıyor. Amazon yağmur ormanlarının içinde yer alan tehlikeli arazilerde gezinmek zorunda kalacaksınız, yerel sakinler tarafından öldürülmemeye çalışırken vahşi yaşamla mücadele edeceksiniz.

Kendinize kuşları avlamak için bir yay yapabilirsiniz veya balıkları yakalamak için nehre adım atın. Sadece timsahların yüzeyin altında veya çalıların arasında veya büyük bir kedinin gizlenmiş olabileceğine dikkat edin. El işi hayatta kalma deneyiminin büyük bir parçasıdır, bu nedenle alet yapmayı, yemek pişirmek ve barınak inşa etmek için ateş yakmayı, sürekli açlıkla, susuzlukla, yorgunlukla, hastalıklarla ve hatta akıl sağlığıyla nasıl savaşacağınızı öğrenmeniz gerekir. Videonun gösterdiği gibi, ormanda uğraşmanız gereken oldukça çirkin yaralar alabilirsiniz.

Görünüşe göre, Green Hell VR oldukça güzel şekilleniyor. Fragmanın, işçiliği mekaniği ve bağlantı noktasının envanteri nasıl işleyeceği gibi göstermediği pek çok şey var.

green hell vr oyunu

Creepy Jar orijinal Green Hell’i geliştirirken, Incuvo, VR sürümüyle ilgileniyor. Ekip, Bloober Ekibi ile Blair Witch: Oculus Quest Edition üzerinde çalışmış, bu nedenle Green Hell VR Oyunu emin ellerde bu alanda zaten geniş deneyime sahip .

Yeni fragmanın yanı sıra, ekipler daha fazla güncelleme yayınlamadı. Yani Green Hell VR Oyunu Q4 2021 için aday bir Oculus Görev sürümü ile, SteamVR gözlük ve Oculus Rift için Q3 2021 yılında gelmesi bekleniyor.

Yorum yazın

TeknoVR