HTC, Yeni Bir Vive Ürün Etkinliği Düzenliyor

Her halükarda, HTC'nin açıkladığı her ne olursa olsun, tamamen profesyonel tüketicileri ve işletmeleri hedef alacağı oldukça yüksek bir oran. Yine de bunu öğrenmek için 14 Ekim tarihini bekleyeceğiz, Bakalım HTC'nin kutusundan ne gibi bir yenilik çıkacak.

1 dakika, Okuma Süresi

HTC 14 Ekim’de, Facebook Connect’in hemen öncesinde piyasaya sürülecek yeni bir Vive ürün gibi görünen bir şeyi duyurmaya hazırlanıyor. Şirket, “küçük bir pakette büyük haberler” duyacağımızı söylüyor.

HTC, etkinliği Twitter’da duyurdu ve etkinliğin 14 Ekim’de saat 11:00 ET’de ( Türkiye Saati: 06:00’da ) şirketin sosyal VR platformu Engage tarafından barındırılan çevrimiçi etkinlik alanında gerçekleştirileceğini duyurdu.

Bazı fikirlerimiz olmasına rağmen, ne olabileceğine dair net bir tahminde bulunmak güç olacak. Şubat 2020’de şirket , ilk aşamalarında da olsa yapımında küçük bir form faktörlü cihaz olarak lanse edilen Vive Proton adlı bir konsept XR gözlüğü sergilemişti.

htc yeni bir vive urun etkinligi duzenliyor scaled

Bir diğer tahminimizde, görseldeki ‘Go with the Flow’ başlığı, daha somut bir ipucu içerebilir, çünkü ‘VIVE FLOW‘ adlı bir ürün için yeni bir HTC ticari markası, 26 Ağustos 2021’de dosyalanmıştı ve bu, “bilgisayar için [h]ead monte edilmiş bir ekrana atıfta bulunuyor. simüle edilmiş gerçeklik, yani sanal gerçeklik, artırılmış gerçeklik ve karma gerçeklik.”

Her halükarda, HTC’nin açıkladığı her ne olursa olsun, tamamen profesyonel tüketicileri ve işletmeleri hedef alacağı oldukça yüksek bir oran. Yine de bunu öğrenmek için 14 Ekim tarihini bekleyeceğiz, Bakalım HTC’nin kutusundan ne gibi bir yenilik çıkacak.

Yorum yazın

TeknoVR