Rift ve Vive İçin Yeni VR RPG Shadow Legend 21 Şubatta Yayınlanacak

1 dakika, Okuma Süresi

Shadow Legend, sınırlı bütçeye rağmen, hızla yılın en çok beklenen VR RPG oyunlarından biri haline geldi. Oyun ilk duyurusunun ardından takip eden süreçte içerik olarak çok genişledi. VR gözlüklerde fantazi temalı bir VR macera oyunu için pek çok insanın göründüğü çok özel bir dünya oluşturulduğu görüldü.

Shadow Legend 21 Şubat’ta yani gelecek haftaya Rift ve Vive için yayınlayacağını doğrulayabiliriz. Oyunun PSVR sürümü şuan için yok, ilerleyen yıllar için PSVR’ye getirilmesi planlanmakta. Shadow Legend’in geliştiricisi VitruviusVR, çıkış tarihini iki ayrı fragmanla duyurdu.

İlk video da düşman ve tehlike dolu karanlık, gölge bir dünya var:

İkinci fragman, balık avlama, çiftçilik yapma ve bir köpekle oynama anlarını vurguladığı gibi, daha açık tonlu görseller yer alıyor:

Toplamda 5-6 saat sürecek olan doğrusal bir RPG macerası olarak hazırlandı. Oyunun fragmanlarından yola çıkarak, gerçekte nasıl hissettireceğini söylemek zor. Yalnız oyunun sadece savaşmak üzerine olmaması, çiftçilik, balık tutmak gibi sosyal zamanlar da geçirebilecek olmamız güzel görünüyor.

En azından bir krallık döneminde bunu yaşamış olmak farklı bir deneyim. Tabi Shadow Legend çıkana kadar, şu anda oynamak için harika bir RPG arayan hayranları barsa Mage’s Tale (PSVR incelemesi) inXile Entertainment’dan bakabilirsiniz.

Shadow Legend ile ilgili incelememizi en yakın zamanda sizler için yapacağız.

Yorum yazın

TeknoVR