OYUN

Paris Oyun Haftasında Duyurulan 15 Yeni PlayStation VR Oyun Fragmanı

Paris Oyun Haftası (PGW) kapsamında yayınlanan 15 yeni PlayStation VR Oyun Fragmanları ile sizlerleyiz. 2017 ve 2018 yılında piyasaya çıkacak ve çıkmış olan oyunların fragmanlarını aşağıda bulabilirsiniz. Yanınıza çerez alsanız iyi olur 🙂 Çünkü bu Yeni biraz uzun sürecek gibi görünüyor.

15 Yeni PlayStation VR Oyun Fragmanı

Geliştirici: Soulpix
Yayın Tarihi: 2018 Baharında

Eden Tomorrow, kullanıcıyı garip bir evrenin ortasına doğru götürüyor. Gizemli bilmeceler, terk edilmiş yerler ve korkunç yaratıklar… Aklına gelen soru ise burada ne olmuş ve ben ne yapacağım olacak.

Geliştirici:
Yayın Tarihi: TBD

Apex Construct, acımasız robotlarla dolu, kıyamet sonrası geleceği konu ediniyor. Kalan en son insan olarak bu dünyayı keşfetmeye çalışacaksınız. Hayatta kalmak için yeteneklerinizi ve savaş becelerinizi kullanacaksınız. Tüm doğal yaşamın yok olduğuna şahit olacaksınız.

Geliştirici: Disruptive Games
Yayın Tarihi: 2018

Megalith oyunu sizi tanrı haline getiren aksiyon dolu bir kahraman atıcı oyunu. Eski bir dünyanın çatışmasına batmış durumda olacaksınız ve hayatta kalmak için ekip çalışmasına ve becerilerinize ihtiyacınız olacak. Oyun içinde serbest dolaşım imkanına sahip olacaksınız. Strateji ile savaş alanlarında üstünlük kurmaya çalışacaksınız. Düşmanlarınızı yenerek kendi savaş tarzınızı belirleyeceksiniz.

Blood & Truth

Geliştirici: Sony London Studios
Yayın Tarihi: TBD

Blood & Truth oyununda Özel Kuvvetler Askeri olan Ryan Marks rolüne bürüneceksiniz.. Ryan olarak oynayarak, düşmanlarla karşı karşıya geleceksin. Sırları ortaya çıkarmaya çalışacak ve kendinizi askiyona kaptıracaksınız.

Geliştirici: Survios
Yayın Tarihi: TBD

Sprint Vector oyunu rekabet seven kullanıcılar için biçilmiş kaftan. Spor karşılaşmalarının heyacanını oyun gösterileriyle birleştiren çok oyunculu bir platform olarak göze çarpıyor. Geliştiricinin yeni Fluid Locomotion System’i ile hareket mekaniğini VR’da aşırı derecede hızlıca kullanmanın rahatlığını yaşayacaksınız.

Stifled

Geliştirici: Gattai Games
Yayın Tarihi: Şu An Oynanabilir

Gerilim temalı oyunda korkularınızı yeni bir sistemle deneyimleyeceksiniz. David Ridley’in geçmişini sanal hatırlarında aramak için ayak izlerini takip edeceksiniz. VR ve mikrofonla oynayabileceğiniz oyun, kendi sesinizi kullanarak nesneleri hareket ettirecek ve çevrenizdeki bilinmeyen dünyayı ortaya çıkaracaksınız. Stifled oyununda kabuslarınızın da sizi takip ettiği için dikkatli olmanızda fayda var.

Star Child

Geliştiricisi: Playful Corp
Yayın Tarihi: 2018

Star Child, Spectra ve arkadaşının  bilinmeyen bir gezegene yaptığı önemli yolculuğu konu edinen sinematik bir platform. Düşmanınız ezici bir güç olarak karşınıza çıkacak. Siz de çevrenizdeki dünyayı kontrol altına alıp mücadele etme şansına sahip olacaksınız.yabancı bir gezegene önemli bir görevi yolculuğunu izleyen sinematik bir platforming macerasıdır. Kayığa kavuştuktan sonra her şeyi yok etmek için tehdit eden düşman, ezici bir gücü ortaya çıkarıyorlar. Önemli, şaşırtıcı bir andaki Spectra, çevrelerindeki dünyayı tedricen kontrol altına alıp mücadele etme olanağı kazanır.

  Varşova Ayaklanma Müzesi VR Deneyimi ile Tarihe Tanıklık Edin

Geliştirici: MunkyFun
Yayın Tarihi: 7 Kasım

League of War: VR Arena çok seveceğiniz heyecanlı bir savaş oyunu. Düşmanlarınızı yok etmeden önce birliklerinizi tanklarınızı ve askerlerinizi savaş alanına dağıtın ve stratejinizi belirleyin.

Ace Combat 7 Skies Unknown

Geliştirici: Bandai Namco Studios
Yayın Tarihi: 2018

Savaş pilotu olmaya hazır mısınız? Ace Combat 7 Skies Unknown ile özgürce uçmanın keyfini yaşarken it dalaşı yaparak düşmanlarınızı ekarte etmeye çalışın.

Resident Evil 7 biohazard – Not a Hero DLC

Geliştirici: Capcom
Çıkış Tarihi: 12 Aralık 2017

, Resident Evil 7’nin ana hikayesini araştıran bir bölüm olarak karşımıza çıkıyor. Silahlar kullanarak farklı bir hayatta kalma korkusu deneyimini gerçekleştirin.

Geliştirici: Against Gravity
Yayın Tarihi: 2017

Rec Room aslında büyük bir sanal topluluk. Red Center’a girerek kendi karakterinizi belirleyip 3D charades, Dodgeball veya Paintball gibi mini oyunlar oynayabilirsiniz. Çeşitli yaratıcı araçlar kullanarak kendi faaliyetlerinizi oluşturup paylaşabilirsiniz. Rec Room her yaş grubundan insan için eğlenceli bir ortam ve ücretsiz.

Ultrawings

Geliştirici: Bit Planet Games
Yayın Tarihi: 2017

Ultrawings‘de, sanal ortamdaki ellerinizi ve gamepadi kullanarak planör veya uçağa binebilir, dört farklı adada dolaşarak görevleri tamamlayabilirsiniz. Planör ile havadayken yere tabanca ile ateş etmek ne kadar eğlenceli olur bilemiyoruz ama oyundan önce çok fazla şey yemediğinize emin olun. Balonlara ateş ederek patlatabilir, görüntüler alabilir acil inişler dahi yapabileceksiniz.

Bow to Blood

https://youtu.be/YQrUOarCGls

Geliştiricisi: Tribetoy
Yayın Tarihi: 2018

Bow to Blood, yer olarak fantastik ve bilim-kurgu dünyasında geçiyor. Uçan saldırı gemileri ile savaşacaksınız ve havadan gelecek olan canavarlar ile tehlikeli karşılaşmalar yaşayacaksınız.

Snow Fortress

https://youtu.be/yK1aGkBlGPk

Geliştirici: Mythical City Games
Yayın Tarihi: 2017

Snow Fortress, oda ölçekli bir savaş oyunu. Kar topu savaşı yapabileceğiniz oyunda kardan kaleler yaparak çocukluğunuzu yeniden yaşamaya hazır olun. Kalenizi korumak için kilitleri açın ve rakiplerinize kar toplarını fırlatın.

Geliştirici: Q-Games
Yayın Tarihi: Şu An Yayında

Efsanevi PixelJunk serisinin üreticilerinden yeni Dead Hungry oyunu sizlerle. Oyunda zombilerle yemekler pişirirek onları tekrar insan formuna çevirmeye çalışacaksınız. Kalabalık bir zombi ordusuna servis yapmaya hazır olun.

VROTTO, güncel ve gelecek olan Yeni PlayStation VR Oyun haberleri hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edecektir. Daha fazlası için lütfen Facebook sayfamızı ziyaret ediniz.

[miptheme_adssystem ad=”6391″ align=”none” hide_on_mobile=”yes”][/miptheme_adssystem]

Benzer İçerikler

Oculus Rift Lone Echo VR Kampanyası Düzenliyor

VR / AR Başlık Satış Raporları

Star Shelter İle Uzayda Hayatta Kalmaya Çalışacaksınız

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen GİRİŞ YAP
  Abone Ol  
Bildir