Yapay Zeka Destekli AR Araç Navigasyonu

Yapay Zeka Destekli AR Araç Navigasyonu. Panasonic Automotive, yapay zeka destekli AR Araç navigasyonu konusunda Phiar ile ortaklık yapıyor, Guardhat ve Vuzix, çalışanlar için akıllı gözlükleri piyasaya sürmek için bir araya geliyor.

Panasonic Automotive, yapay zeka destekli AR araç navigasyonunda Phiar ile ortaklık yapıyor

Panasonic Automotive Systems Company of America, otomotiv çözümlerinde sürücü güvenliği ve navigasyon desteğini genişletmek için, uç uzamsal-yapay zeka (AI) teknolojisi ve artırılmış gerçeklik navigasyon platformunun geliştiricisi Phiar ile işbirliği yapıyor .

Phiar’ın derin öğrenme yapay zeka teknolojisi, otomotiv bilgi-eğlence sistemlerinde çalışıyor, sürücünün çevresini gerçek zamanlı olarak algılayarak analiz ediyor.

Trafik ve diğer bağlamsal verilerle canlı görsel navigasyon sunmak için önde gelen harita platformlarından alınan harita ve navigasyon verilerini kullanacak.

Panasonic Otomotiv baş teknoloji sorumlusu Andrew Poliak, “Panasonic, OEM müşteri gereksinimlerine bağlı olarak birden fazla çözümü entegre etme esnekliğine sahip ürünler arıyor ve bu anlamda Phiar’ın herhangi bir harita veya yönlendirme çözümüyle çalışabilmesi bizi mutlu ediyor” diyor.

“Phiar’ın teknolojisi, Panasonic’in temel teknolojilerini nesne ve yaya algılama, sahne anlama ve yapay zeka odaklı AR navigasyon ile üstün bir çözüm sunmak için birleştiren sağlıyor. ”

 

Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments