DONANIM

Xiaomi Mi VR Gözlüğü

Gözlüğü, dünyasına kendi sunduğu muhteşem kalitesiyle hediye ettiği Mi ile hem şık, hem kaliteli hem de birçok cihaz ile kullanılabilir bir cardboard’a sahip olabilirsiniz.

 

Ürün Özellikleri

  • 4.7 – 5.7 inç boyutlarına sahip olan tüm akıllı telefonlar ile uyumluluk (Jiroskop gerekli)
  • Tam Ayarlanabilir Başlık
  • Özel Pedleri İle Rahat Kullanım
  • Özel kumaş kaplama ve fermuarlı koruma sistemi
  • Kamera gerektiren uygulama ve oyunlar için açık bölüm
  • Dokunma gerektiren oyun ve uygulamalar için mekanik tuş
  • 93 derece görüş açısı
  • 20.10 x 10.70 x 9.10 cm boyut
  • 209 gr ağırlık
  • Siyah renk

——————–

Kutu İçeriği


Xiaomi Mi VR
Xiaomi Mi VR

Xiaomi Mi VR 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile ne yapabilirim?
Android iOS işletim sistemine Sahip 4.7 / 5.7 inç arası ekrana sahip olan ve jiroskop desteği sunan herhangi bir cihaz ile Xiaomi Mi VR ile mobil sanal gerçeklik dünyasına adım atabilir, 360 derecelik videolar İzleyebilir, oyunu kontrol eden değil, bizzat oynayan olacak şekilde oyun deneyimleri yaşayabilirsiniz.

Xiaomi Mi VR 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü Hangi Telefonlar İle Uyumludur?

gerçeklik algısını yaratabilmek için telefonlarda bulunan jiroskop sensöründen faydalanır. Mi VR Play jiroskop sensörüne sahip 4.7 – 5.7 inç arasındaki tüm iPhone ve Android’li telefonlar ile uyumludur. Telefonunuzda jiroskop sensörünün olduğuna emin değilseniz kontrol etmek için buradaki bağlantıdan VR Check uygulamasını indirebilirsiniz.

Xiaomi Mi VR 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü’nün Kullanımı Rahat Mı? Gözlük / Telefon Düşer Mi?

Eğer Xiaomi Mi VR 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile bir sanal gerçeklik deneyimi yaşamaya karar verirseniz rahatlığını daha ilk dakikalardan fark edeceksiniz. Xiaomi Mi VR 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü kumaş malzemesi, içindeki sabit plastik iskeleti ve oldukça rahat pedleri ile muhteşem bir kullanım sağlar. Telefonunuzu yerleştireceğiniz yeri de fermuar ile kapatabileceğiniz yapısı sayesinde telefonunuz kesinlikle düşmez.

  Pimax 8K VR Başlık İçin Fon Kampanyası Başlatıyor

Xiaomi Mi VR 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü Kafa Yapıma Uyar Mı?

Ayarlanabilir kafa, göz ve telefon ayarı sayesinde göz konumunuz ya da kafa yapınızın hiç bir önemi olmadan kendinize göre Xiaomi Mi VR 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü’nü ayarlayabilirsiniz.

Xiaomi Mi VR 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle Hangi Oyunları Oynayabilirim?

Xiaomi Mi VR 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü’nde muhteşem oyun deneyimi için buradaki bağlantıya tıklayarak VR için hazırlanan oyunları görebilirsiniz.

Xiaomi Mi VR 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle Hangi Uygulamaları kullanabilirim?

Bu sanal gerçeklik gözlüğü sayesinde çok farklı sanal gerçeklik deneyimi yaşayabileceğiniz uygulamalara buradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Mi VR 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü Baş dönmesi Yapar Mı?

Her sanal gerçeklik gözlüğünde olduğu gibi Xiaomi Mi VR 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü’nü ilk kullanım sırasında hafif baş dönmesi yapabilir. Ancak cihaza gözünüz alıştıktan sonra rahatlıkla kullanabilirsiniz. Fakat birçok teknoloji uzmanına göre yarım saat / bir saat gibi periyotlarda gözlüğü çıkararak gözünüzü bir süre dinlendirmeniz sanal gerçeklik gözlüklerinde önemlidir. Bu gözlüğün markası ya da kalitesine göre değişmez.

Benzer İçerikler

Artırılmış Gerçeklik Gözlüğü Realmax Qian AR

HTC Vive Yeni Başlığını Vive Focus Adıyla Piyasaya Çıkaracak

Sanal Gerçeklik Gözlükleri Satış Analizleri – PSVR, Vive, Rift

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen GİRİŞ YAP
  Abone Ol  
Bildir