Wraith: The Oblivion – Afterlife VR Korku Oyunu 2021 İlkbaharında Yayınlanacak

1 dakika, Okuma Süresi

Apex Construct (2018) ve Budget Cuts 2’nin (2019) arkasındaki stüdyo Fast Travel Games, bu baharda VR korku oyunu Wraith: The Oblivion – Afterlife tüm VR platformlarına getiriyor. Stüdyo size rehberlik edecek gizemli ‘Shadow’yi içeren yeni bir VR korku oyunu videosu yayınladı.

Wraith: The Oblivion – Afterlife VR Korku Oyunu Yayın Tarihi 2021 ilkbaharı

“Ölümden Sonra Hayalet olarak, yanınızda ‘Shadow’ adında bir çeşit arkadaşınız olacak. Shadow, karanlık bilinçaltınızın bir tezahürüdür. Ona omzunuzdaki şeytan deyin ya da kafanızın arkasındaki ses deyin, gerçekten yapmamanız gereken şeyleri söyleyecek. Öyleyse, oyun boyunca bir rehber görevi görürken… ona gerçekten güvenmeli misiniz? ”

Wraith: The Oblivion – Afterlife

Stüdyo VR korku oyunu, 2021 ilkbaharında yayınlamayı hedeflediğini söylüyor.

Fast Travel Games’in Kreatif Direktörü Erik Odeldahl, Amnesia: The Dark Descent ve Alien: Isolation gibi korku oyunlarının, World of Darkness evreninde benzer bir “anlatı, keşif odaklı” korku oyunu yaratmak için stüdyoyu etkilediğini söylüyor. .

Fast Travel, henüz bir çıkış tarihi olmayan oyunun “tüm büyük VR platformlarına” gelmesi planlanıyor diyor.

27 Ağustos’ta başlayacak Gamescom Now sırasında bir oynanış açıklaması ve ayrıntıların geleceği söyleniyor. Umarım o zaman bir çıkış tarihi alırız.

 

Yorum yazın

TeknoVR