Warhammer 40K: Freeblade AR ARKit Yeni Oyun

Warhammer 40K: Freeblade AR. Apple günümüzde Artırılmış Gerçeklik (AR) için çıkardığı uygulamalar ve geliştirmeler ile aslında şirket olarak teknolojinin hangi ayağında daha çok rol oynayacağını bize gösteriyor.

AR uygulamaları geliştiren The Machines vr MLB app ortaklaşa Warhammer 40K: Freeblade  AR uygulamasını geliştiriyor.

Pixel Toys, tarafından düzenlenen Warhammer 40K: Freeblade App Store’da birkaç yıldır zaten var yeni bir oyun değil. Ancak ARKit ile birlikte stüdyo, uzay gemisi muharebe ünvanı, oyuncuların gerçek dünya modunda, şövalyeleri çağırarak,  fotoğraf modundan yararlanmalarını sağlayan bir AR güç kazandırarak oyunu tekrar yapılandırıyor.

Warhammer 40K: Freeblade AR

Warhammer 40K Freeblade AR

Warhammer 40K: Freeblade hakkında birkaç ayrıntı açıklandı. IOS 11 için güncellenen son sürümün önümüzdeki hafta piyasaya sunulacağı açıklandı. Bu açıklama ile birlikte önümüzdeki günlerde daha detaylı bilgilere ulaşacağımızı düşünüyoruz.

Geliştiriciler, ARKit birkaç ay önce piyasaya çıktığı andan itibaren, hevesle uygulamalar geliştiriyor. Sistem güncellemesi gerçekleştiğinde yıl sonuna kadar iPhone kullanıcıları için AR yazılımı akını olacak gibi görünüyor. Bu gerçekleştiğinde VR OTTO size en yeni AR içeriğini duyurmaya devam edecek.

0 0 vote
Reting

Benzer İçerikler

VR Skater Erken Erişim Tarihi 30 Nisan

Mina

Ücretsiz Oculus Quest 2 Oyunları ve VR Uygulamaları 2021

Bilal TEMIZ

VR Shooter Oyunu, Vail VR Alfa Testi için Katılımcı Arıyor.

Beren BULUT

VR Sosyal Oyun Platformu Rec Room 100 Milyon $ Yatırım Topladı

Sibel UNAL

Hitman 3: Seven Deadly Sins Yeni DLC Sezonu 30 Mart’ta Başlıyor

Mina

Half-Life: Alyx Bir Yıla Özel %40 indirim

Mina
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More