AR Gözlükleri

Vuzix Blade Artırılmış Gerçeklik Gözlükleri Ön Siparişe Açıldı

Vuzix , sektörel ve kurumsal uygulamalar için geliştirmeleri yapan şirketlerin en tanınmışları arasında bulunuyor. Şirket kurumsal olarak M300 akıllı gözlükleri piyasaya çıkardı. Şimdi de  için ön siparişleri almaya hazırlanıyor.

Vuzix, geliştirme kitine yönelik ön siparişlerin kullanıma sunulduğunu açıkladı. Vuzix, bugüne kadar üretilen en küçük ve en şık akıllı cam seti olduğunu iddia eden bir ürünün yaratılması için optik gibi alanları daha da geliştirmek için patent portföyüyle birlikte M300 akıllı gözlü tecrübelerini kullandı.

Vuzix Blade

Vuzix Blade Artırılmış Gerçeklik Gözlükleri
Vuzix Blade Artırılmış Gerçeklik Gözlükleri

Vuzix Blade diğer gözlüklerinde olduğu gibi içerik ve bilgilerin gerçek dünyaya yerleştirilmesini sağlıyor. Ayrıca güncel bilgi ve grafikler de işlenebiliyor. Bunun içinde herhangi bir akıllı telefon veya tablete ihtiyaç duyulmuyor. Vuzix Blade bir güneş gözlüğünü andırıyor. Kamera CPU sensörleri ve piller de dahil olmak üzere kullanıcıların rahatça takmalarını sağlıyor.

Vuzix Blade geliştirme kiti 1,997 $’a mal olacak ve ilgilenen kullanıcılar depozito olarak 495 $ yatırmak zorundalar. Geliştirme kitlerinin 2018 yılının başlarında dağıtımına başlanması planlanıyor.

, güncel ve gelecek Artırılmış Gerçeklik Gözlükleri hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edecektir. Daha fazlası için sayfamızı takip edebilirsiniz.

[miptheme_adssystem ad=”6391″ align=”none” hide_on_mobile=”yes”][/miptheme_adssystem]

  Artırılmış Gerçeklik Oyunu HoloGrid: Monster Battle AR

Benzer İçerikler

QIYU-II 4K Bağımsız Sanal Gerçeklik Gözlüğü – CES 2018

Pixar, Coco VR İle Sanal Gerçekliğe Giriş Yapıyor

Sony, HDR Geçişli, Yeni Tasarım PSVR Modelini Tanıttı

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen GİRİŞ YAP
  Abone Ol  
Bildir