HABER

Google, BBC ve Diğer Önemli Şirketler Bu Hafta Londra VRUK’da Bir Araya Geliyorlar

Endüstri liderleri, ’nin her yıl düzenlediği festivalde bu haftanın ilerleyen saatlerinde VR konusunda her şey hakkında konuşmak için bir kez daha toplanıyor.

Londra Ravensbourne’da gerçekleşecek olan gösteri, sanat ve film yapımı üzerine odaklanarak teknolojiyi tartışmak üzere ve gibi VR liderlerinden konuşmacılar toplanıyor.

Google’ın , Daydream mobil VR ekosistemi hakkındaki en son gelişmeler hakkında konuşmak için orada olacakken, BBC’den Will Saunders da endüstriye bakış açısını değerlendirecek. Birleşmede en son VR donanım ve yazılımlarını test edebileceğiniz bir uygulama alanı da bulacaksınız.

Gösteri, WebVR, 360 çekim, VR’nin etkisi ve teknolojinin gelecek günlerde  sağlayacağı yeni deneyimleri öğrenmemize yol göstericek ve  6 – 7 Haziran tarihleri arasındaki iki gün içinde gerçekleşecek. Konuşmacı listesindeki diğer şirketler ise Rewind, Jaunt, Sky ve Ulusal Tiyatro.

BetaLab piyasaya sürülecek

Gösterideki katılımcılar aynı zamanda, yaratıcıların fikirlerini hayata geçirmelerine yardımcı olmak için 500 TL’ye kadar teklif hazırlayan bir geliştirme programı olan VRUK BetaLab‘ın piyasaya sürülmesini de görecek.

Katılımcılar önümüzdeki birkaç hafta içinde Ravensbourne kampüsünde VR konusunda onları eğiten çeşitli atölye çalışmalarına da katılacaktır. Bu birleşmeden yeni ve ilginç VR projelerini görmeyi bekliyoruz.

Biletler şu an £ 99 için satışa hazır (rezervasyon ücreti dahil değil)

 

  Senran Kagura Peach Beach Splash VR Anime Oyun

Benzer İçerikler

Merge VR, Eğitim ve Eğlence Amaçlı Merge Küplerini Tanıttı

Avrupa’da VR Sektörü Yaklaşık 487 Şirketi geçti, Peki Türkiye Nerede?

Archangel VR, Rift ve Vive Versiyonu için Fiyatı Düşürdü

Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x