VRGE, VR Şarj Ünitesi ve Stand Aksesuarlarını Piyasaya Çıkardı

VRGE, farklı markalardaki VR Gözlükler için ilgili denetleyicileri şarj etmek ve stand şeklinde beraber tutmak için tasarlanan ilk sanal gerçeklik yerleştirme sisteminin piyasaya çıktığını duyurdu. HTC Vive, Oculus Rift ve PlayStation VR için tasarlanan VRGE Dock, evde, ofiste veya herhangi bir yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ürün. VR gözlük karmaşasına gün geçtikçe çözümler üretilmeye devam ediyor.

VRGE Sanal Gerçeklik Şarj Ünitesi

VRGE, bu yılın başlarında Kickstarter donanım projesi olarak başlamıştı. 30 günden daha az bir sürede finanse edilen ve 300’den fazla destekçiyle 36.541 $ bedele ulaşan proje,  son kullanıcı tarafından test edilerek son tasarımı ile sonuçlandırıldı.Kickstarter desteğiyle VRGE ekibi, olabildiğince düşünceli şekilde tasarlanmış ve çok yönlü VR Depolama sistemi oluştumak için yola çıktı.

Kampanyanın ve VRGE’deki ekibin çalışmasının sonucu Oculus Rift ve Oculus Touch, PlayStation VR ve PlayStation Move, HTC Vive’ı standart donanımlarıyla birlikte organize eden, şarj olan ve mevcut VR donanımını koruyabilen bir dock oluşturuldu.

Şirketin kurucu ortaklarından Eric Lagman:

VR tutkunları olarak ekibimiz, güç düğmesine basıldığında veya sonrasında ortaya çıkan VR teknolojisinde gerçek sorunlar arıyor. Misyonumuz müşterilerimiz için en koruyucu tasarımları oluşturmaktır.

Ünitelerin fiyatları 95 $ ile 125 $ arasında bir fiyatlandırmaya sahip. Ürünleri masanın üzerinde kullanabilir veya duvara monte edebilirsiniz.

VRGE’den Sean Campbell:

VR bizi oyun, eğitim, perakende ve tasarım da dahil olmak üzere yeni teknoloji portallarının kapılarına koyuyor. VR, insanları ve toplulukları daha önce olmadıkları şekilde etkiliyor. VRGE’nin hızla büyüyen VR endüstrisinin bir parçası olabilmesi bizi heyecanlandırıyor ve daha da gelişmeyi dört gözle bekliyoruz. Ürünleri www.vrgevr.com adresinden temin edebilirsiniz.

[related-post id=”7962″]

VROTTO, güncel ve gelecek Sanal Gerçeklik Aksesuarları hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edecektir. Daha fazlası için Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

[miptheme_adssystem ad=”6391″ align=”none” hide_on_mobile=”yes”][/miptheme_adssystem]

0 0 votes
Reting

Benzer İçerikler

Ücretsiz Oculus Quest 2 Oyunları ve VR Uygulamaları 2021

Bilal TEMIZ

Sandbox VR Geri Dönüyor Las Vegas Lokasyonunun Açılışı 2021 Yazı

Sinem ALADAG

VR Shooter Oyunu, Vail VR Alfa Testi için Katılımcı Arıyor.

Beren BULUT

VR Sosyal Oyun Platformu Rec Room 100 Milyon $ Yatırım Topladı

Sibel UNAL

Pikmin Serisine Dayalı Bir Pikmin AR Oyunu Geliyor

Bilal TEMIZ

Hitman 3: Seven Deadly Sins Yeni DLC Sezonu 30 Mart’ta Başlıyor

Mina
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More