VR Shooter Oyunu, Vail VR Alfa Testi için Katılımcı Arıyor.

Sanal gerçeklik (VR) gözlükleri için çok oyunculu VR Shooter oyunu Vail VR, her bir VR shooter oyunun, oyuncuları cezbetmek için kendine özgü tuhaflıkları var. Bağımsız ekip AEXLAB şu anda PC VR gözlükleri için Vail VR adlı hiper gerçekçi bir nişancı üzerinde çalışıyor ve kapalı alfa için katılımcılar arıyor.

Vail VR

Sanal gerçeklik (VR), PC VR gözlükleri için yeni nesil çok oyunculu VR Shooter oyunu Vail VR

Vail VR, oyun mekaniği söz konusu olduğunda gerçekçi olmak için tasarlanmış, ancak acımasız bir bilim kurgu hissiyle 5v5 rekabetçi bir birinci şahıs VR shooter oyunudur. Görsel olarak zıt bu iki takımın (Colonists ve REYAB) neden savaştığına dair kapsamlı bir anlatım olsa da, VR oyun iki kafa kafaya mod arasında bölünmüş durumda: Team Deathmatch ve Artifact. İlki tam olarak beklediğiniz mod, kazanan takım en çok öldürme sayısına ulaşan tanım. Öte yandan Artefact, Vail VR için temel modu olup, “tam ölçekli bir ELO sıralama sistemi, otomatik turnuvalar” sağlıyor.

Çarpıcı, minimalist mimarisi ile Vail VR, gerçek zamanlı iletişim için oyun içi sesli sohbet sistemine ve silahlı çatışmalar sırasında oyunun gerçekliğini ve doğruluğunu sürdürmesini sağlamak için oyuncunun gerçek vücut şekline ve boyutuna yaklaşan tam vücut animasyonuna sahip.

VR Shooter oyunu Vail VR

” VAIL’in yeni nesil VR shooter oyunlarının temelini oluşturduğuna inanıyoruz. AEXLAB CEO’su Jonathan Ovadia yaptığı açıklamada, sanal gerçeklik, çok oyunculu, inanılmaz ince ayarlı ve gerçekçi, ”dedi. “Geçmişte gerçekçi VR Shooter görmüş olsak da, hiçbiri onları taktiksel, çok oyunculu bir deneyime bu seviyedeki bir rekabet sağlamıyor. VAIL VR seviyeyi ileriye taşıdığına inanıyoruz . “

 

Kaydolmak için Vail VR Steam sayfasındaki kapalı alfa başlığından kayıt oluşturabilirsiniz. Oculus Rift, HTC Vive, Valve Index ve Windows Mixed Reality gibi PC VR gözlükleri destekliyor. Seçileceğinizin garantisi yok, ancak bu VR Shooter oyuna bir göz atmaya değer. Şu anda ana odak noktası PC VR olmakla birlikte Oculus Quest desteği planlanmaktadır.

Projeyi desteklemeye yardımcı olmak için AEXLAB , girişimlere yatırım yapmanıza ve hisse sahibi olmanıza olanak tanıyan bir öz sermaye kitle fonlaması platformu olan StartEngine aracılığıyla fon topluyor. Bu fon artışı bir ay önce başlatıldı ve 800.000 doları aştı.

0 0 vote
Reting

Benzer İçerikler

VR Skater Erken Erişim Tarihi 30 Nisan

Mina

Ücretsiz Oculus Quest 2 Oyunları ve VR Uygulamaları 2021

Bilal TEMIZ

Sandbox VR Geri Dönüyor Las Vegas Lokasyonunun Açılışı 2021 Yazı

Sinem ALADAG

VR Sosyal Oyun Platformu Rec Room 100 Milyon $ Yatırım Topladı

Sibel UNAL

Pikmin Serisine Dayalı Bir Pikmin AR Oyunu Geliyor

Bilal TEMIZ

Hitman 3: Seven Deadly Sins Yeni DLC Sezonu 30 Mart’ta Başlıyor

Mina
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More