VR Shooter Firewall Zero Hour İçin Dördüncü DLC Paketi Yayınlandı

1 dakika, Okuma Süresi

VR Shooter Firewall Zero Hour için First Contact Entertainment’ın dördüncü DLC paketi yayınlandı. DLC paketinde, her biri oyuna yeni bir beceri kazandıran iki yeni karakter eklendi, ayrıca yeni silahlar, kıyafet ve silahlar için kaplamaları var. Bu yeni DLC paketi 26 Şubat’ta yayınlandı.

Firewall Zero Hour geçen yılın sonunda piyasaya sürüldü: “Henüz bir PSVR gözlüğünüz yoksa, o zaman bu VR Shooter oyun için bir tane satın almalısınız.”

VR Shooter Firewall Zero Hour İçin Dördüncü DLC Paketi

Bu DLC’de iki yeni karakter Jag ve Node’dur. Jag’in şimdiye kadar bir video oyunu karakteri için en havalı isim olduğunu söyleyebilirim. Yeteneği, sadece iki misyon yerine üç mayın getirmesini sağlayan “Ambush” dur. DLC’yi satın alırsanız, seviye 31 veya 25.000 Kripto için de açılabilir.

Node ayrıca, öldükten sonra bile C4 bombanızı uzaktan ayarlamanıza imkan veriyor, Afterlife becerisine sahip, savunma odaklı bir karakter. Ekip arkadaşlarınıza bilgi verebilmek için ölüm sırasında bile kamera açılarını değiştirerek etrafı izleyebilirsiniz. Bu oldukça kullanışlı bir beceri olabilir. Bu beceri, DLC’yi satın alırsanız 43 seviye veya 35.000 Kripto seviyesinde de açılabilir.

Bu DLC paketi ayrıca üç yeni silah içeriyor:

9MM Stinger (SMG) (Seviye 24 / Kripto 24.000’de Açılır)
JA-300 (AR) (Seviye 42 / Kripto 42,000’de Kilidi Açılır)
H5 Hornet (AR) (Seviye 50 / Kripto 42.000’de açılır)

 

Yorum yazın

TeknoVR