VR Oyunu Fruit Ninja VR 2 Lansmanı

5 Okuma Süresi

Halfbrick Studios, 2016 yılında yayınlanan popüler sanal gerçeklik VR oyunu devamı niteliğindeki Fruit Ninja VR 2 geliştirildiğini açıkladı. Meyve kesmeyi yeni zirvelere taşıyan oyun, şu anda devam etmekte olan halka açık oyun testleri ile PC VR gözlükleri için yıl sonunda piyasaya sürülecek.

VR Oyunu Fruit Ninja VR 2 PC VR gözlükleri için yıl sonunda piyasada

vr oyunu fruit ninja vr 2 lansmanı

Orijinal Fruit Ninja, özellikle VR dünyasına yeni dalış yapan oyuncular için meyveleri kılıç ile keserek maksimum puanları toplamaya çalışılan harika bir oyun olarak karşımıza çıktı. keşfedilebilir bir dünyanın yanı sıra bir, yay ve ok sunarak bu oyunu geliştirmeyi amaçlıyor. Böylece Fruit Ninja Tapınağı dünyasında serbestçe dolaşabilecek ve aynı zamanda bu becerileri çeşitli zorluklarda geliştirebileceksiniz.

Klasik katana ile birlikte yeni yay, meyve sıralar gibi yeni puanlama imkanları sunacak VR oyunu ile hedefinizin mümkün olduğu kadar çok puan almak ve çok önemli olan A sıralamasını elde etmek olduğu düşünüldüğünde çok önemlidir. Ya da bir mola vermek istiyorsanız, tapınakta serbestçe dolaşarak, arazideki bazı etkileşimli nesneleri bulurken manzaraların ve seslerin tadını çıkarın.

Aşağıda en son oyun testi fragmanını görebilirsiniz. Ayrıca lansman öncesinde.  Fruit Ninja VR 2 oyun  için Steam üzerinden tester kaydı oluşturabilirsiniz.

Yorum yazın

TeknoVR