VR MOBA Dark Eclipse PlayStation VR’a Geliyor

Japon video oyunları yayıncısı oyunu Dark Eclipse ‘ a geliyor. Bu yılın başlarında Tokyo Game Show’da tanıtılan oyun Japonya dışında ilk defa sergilenecek.

Dark Eclipse, VR platformları için özel olarak geliştirilen bir MOBA video oyunudur.Kullanıcılar 2D ekranın sınırları olmaksızın gerçek zamanlı oyuna dalmış olacaklar. Oyun 20 karakterden oluşuyor. Oyuncular kuleleri korurken düşmanla savaşmak zorunda olacaklar. MOBA ve RTS videogame severlerden oluşan bir ekip tarafından geliştirilen Dark Eclipse, VR çağında yeni bir MOBA dönemi sunmak üzere tasarlandı.

Dark Eclipse

Dark Eclipse ilk olarak Eylül 2017’de batı sürümünü onaylandı. Video oyunu Tokyo Game Show’da sergilendi ve daha sonra , Dark Eclipse’in 2018’de Amerika’da piyasaya çıkacağını doğruladı. Tarih açıklanmamasına rağmen piyasaya bahar aylarına doğru çıkacağını düşünüyoruz.

VR MOBA Dark Eclipse PlayStation VR
Dark Eclipse

Corporation’ın bir kolu olan , 1971’de kuruldu. Orijinal olarak Acclaim ve SEGA gibi çeşitli formatlar arasında bağlantı noktası başlıklarıyla çalışmak üzere , 90’lı yılların başında Başarıyı Aero the Acrobat, World Heroes ve Batman, Looney Tunes ve Gremlins gibi çeşitli lisanslı kitaplar ve ev konsollarından kazandı. Son zamanlarda yayıncı, popüler Blaster Master serisine ve Waku Waku 7 portuna sahip Nintendo Switch’e önemli bir yatırım yaptı.

[related-post id=”8032″]

VROTTO, güncel ve gelecek hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edecektir. Daha fazlası için Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

[miptheme_adssystem ad=”6391″ align=”none” hide_on_mobile=”yes”][/miptheme_adssystem]

Benzer İçerikler

2020’nin En İyi PlayStation VR Oyunları

Mina

Impulse Gear 2 Yıllık Suskunluğunu Sonlandırdı

Bilal TEMIZ

Pistol Whip: 2089 VR Shooter Oyunu En Büyük Güncelleme

Hatice CANTÜRK

POPULATION: ONE Quest ve Rift Platformları için Yayınlandı

Mina

En iyi VR Oyunları 2020

Hatice CANTÜRK

10 Yeni Oculus Quest 2 Oyunu

Mina
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments