TeknoVR – Güncel Sanal Gerçeklik Haber ve Gelişmeleri

VR Masaüstü Oyun Platformu ‘Dungeon Full Dive’ Kickstarter’ı 285.000 $ ile Tamamladı

Dungeon Full Dive , PC ve PC VR oyuncularını en sevdikleri rol yapma oyunlarını oynamak için çevrimiçi ortamda bir araya getirmeyi amaçlayan yeni bir VR masaüstü oyun platformudur. Bir aylık Kickstarter kampanyası sona erdi ve projeyi hayata geçirmek için ekip 285.000 $ ‘dan fazla para topladı.

Almanya, Köln merkezli stüdyo TxK Gaming, Dungeon Full Dive Kickstarter kampanyasını bugün 3.800’den fazla destekçi tarafından taahhüt edilen toplam 234.343 € (~285.000 $) ile tamamladı. Proje sadece 10.000 € (~ 12.200 $) ile başlamıştı.

VR Masaüstü Oyun Platformu ‘Dungeon Full Dive’

Dungeon Full Dive, meraklıların haritalar oluşturma, avatarlarla rol yapma ve minyatür dünyaların içinde dolaşma becerisiyle herhangi bir masaüstü oyununu hayata geçirebilecekleri bir platform olarak karşımıza çıkacak.

Çevrimiçi masa üstü oyunlar için abonelik tabanlı hizmetlerden farklı olarak, şirketin Dungeon Full Dive modeli, ömür boyu lisansama şeklinde olacak ve  bunun da sürekli güncellemeler ile oyuncular için ücretsiz “haritalar, miniler  ve daha fazlasını  getireceği bilgisi paylaşılıyor.

Ekip, Dungeon Full Dive’ı 2022’nin ilk çeyreğinde SteamVR gözlüklerinde ve Rift için Oculus Store’da yayınlamayı planladığını söylüyor. Oculus Quest için bir sürümünde ilerleyen zamanlarda geleceği söyleniyor ama bu aylar mı 1 yıl mı olur herhangi bir netlik yok, ne zaman olacağı kesin değil. Ayrıca fare ve klavye ile PC’ye destek sunuyor.

Benzer İçerikler

VR NERF Battles, NERF Ultimate Championship 2022’De Oculus Quest’e Geliyor

Beren BULUT

Açık Dünya RPG, A Township Tale Temmuz’da Oculus Quest’e Geliyor

Mina

Sanal gerçeklik (VR) Oyun, Waltz of the Wizard 2021 Büyük Güncellemesi

Bilal TEMIZ

Warhammer Age Of Sigmar: Tempestfall Kapalı Beta Kaydı Uzatıldı

Sibel UNAL

PC VR Zindan Oyunu ‘Legendary Tales’ Kapalı Beta İle Karşımızda ”Fragman”

İsa KAYA

Steam İndirimli VR Oyunları ile Açık Dünyada Kaybolun

Sinem ALADAG
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

TeknoVR - Güncel Sanal Gerçeklik Haber ve Gelişmeleri